reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Robiłam kiedyś z podobnego przepisu z Google i też były pycha.

U nas kryluja takie placuszki :
1 szkl kaszki manny
1 szkl mleka
Troszkę stopionego masła
Dwa starte jablka lub jeden poduszony banan
Dwa żółtka
Wszystko zmiksować
Dodać ubite białka
Wymieszać i kłaść większą łyżka na patelnię. Pycha! Uwielbiamy wszyscy i jest plus że są owoce i nie ma cukru
Tak. Na pol sera w sumie ida 2 jajka tylko osobno zoltko a potem piana z białek
 
reklama
To jak jestesmy przy prostych przepisach to:
Szklanka ziaren slonecznika
1/5 szkl ziaren dyni
Szklanka roznych orzechow
Wszytsko zmielic na drobne kawalki, 2 banany zblendowac, pomieszac z ziarnami. Mozna dodac tez suszone sliwki i zblendowac z bananami.
Formowac kulki wielkosci orzecha wloskiego, splaszczac je i ukladac na blaszce wylozonej papierem do pieczenia. Piec 15min w 180C.
Wychodza pyszne, mega proste ciasteczka [emoji4]
 
A ja dziewczynki dostałam od mojego termomixa. Podobno za to że byłam dzielna przez te 9 miesięcy. Póki co knedle pychotka. Kupki się unormowały czyli 2 dziennie ale 99 procent cyc a 1 procent obce ciało w jamie ustnej... jessssu jakie to karmienie jest ciężkie.
 
Robiłam kiedyś z podobnego przepisu z Google i też były pycha.

U nas kryluja takie placuszki :
1 szkl kaszki manny
1 szkl mleka
Troszkę stopionego masła
Dwa starte jablka lub jeden poduszony banan
Dwa żółtka
Wszystko zmiksować
Dodać ubite białka
Wymieszać i kłaść większą łyżka na patelnię. Pycha! Uwielbiamy wszyscy i jest plus że są owoce i nie ma cukru
Znam je :) kuknij sobie na dzuewczyne informatyka ns instagramie. Od niej mam ten przepis o którym piszesz a ma super przepis na chlebek bananowy i wogole ma fajne przepisy, np Monte z awokado, banana, jogurtu i kakao
 
To jak jestesmy przy prostych przepisach to:
Szklanka ziaren slonecznika
1/5 szkl ziaren dyni
Szklanka roznych orzechow
Wszytsko zmielic na drobne kawalki, 2 banany zblendowac, pomieszac z ziarnami. Mozna dodac tez suszone sliwki i zblendowac z bananami.
Formowac kulki wielkosci orzecha wloskiego, splaszczac je i ukladac na blaszce wylozonej papierem do pieczenia. Piec 15min w 180C.
Wychodza pyszne, mega proste ciasteczka [emoji4]
Jezu juz czuje jakie beda pycha i zrobię ns pewno tylko wychodzą twarde czy nir?
 
A ja dziewczynki dostałam od mojego termomixa. Podobno za to że byłam dzielna przez te 9 miesięcy. Póki co knedle pychotka. Kupki się unormowały czyli 2 dziennie ale 99 procent cyc a 1 procent obce ciało w jamie ustnej... jessssu jakie to karmienie jest ciężkie.
Z termimixa podobno mega lody sa
 
A ja dziewczynki dostałam od mojego termomixa. Podobno za to że byłam dzielna przez te 9 miesięcy. Póki co knedle pychotka. Kupki się unormowały czyli 2 dziennie ale 99 procent cyc a 1 procent obce ciało w jamie ustnej... jessssu jakie to karmienie jest ciężkie.
Mniam knedle:). Szkoda że są z serem bo bym już się brała za robotę:p.
Co tam jeszcze ciekawego znalazłaś?
My lubimy Hallowenowe ciasto dyniowe, ciasto czekoladowe, krem z dyni piżmowej. Chłodnik litewski jest pycha, ale to bardziej na upały. I guacamole pycha:)
Lody sorbetowe przy mojej bezmlecznej diecie uratowały mi wakacje.
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z Was ma moze dostep do sab simplex?
Nie mam dostępu ale ta sama substancja czynna jest w innych lekach.
 
Do góry