reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Milagros a mialas wczesniej problemy z kregoslupem? leki jakies dostalas? bedzie wszystko napewno dobrze jak bedziesz duzo lezec, zobaczysz.. czyli Ty tez z tego lata nie pokorzystasz a zapowiada sie ładne.. odbijemy sobie w kolejne lato podwojnie :)
Ja na krzywa jade, tzn wioza mnie w najblizsza srode a w pt wizyta znów, nie bede chodzic juz rzadziej nic co 2 tyg.
A moze byc za duzo wod plodowych?? ja myslalam ze problem jest jak za duzo ich...
 
reklama
Sylwia przykro mi ze sie nie udalo siostrze.
Adus i Milagros jakos dacie rade.
Ja dzisiaj mialam wizyte z mala wszystko dobrze ma juz 1,6 kg,wody ,lozysko ok.
 
Za duzo wod powoduje skurcze.
Ale niektore kobiety maja wiecej i to jest normalne. Moze byc tak, ze mala za malo ich wypila, lub przypadkiem taki mialam dzisiaj dzien. To do obserwacji za 2,5tyg.

Tak, z kregoslupem mialam zawsze problem dlatego w pracy nie moge usiedziec bo mnie bardzo boli.

No ogolnie to.... Dobrze jest. Na razie nie ma powodu do zmartwienia. A jak bedzie za duzo wod to je po prosty odciagna. Wiec plan awaryjny jest. Lub jesli one nie beda powodowac skurczy i kurczenia szyjki to wszystko ok i taki moj urok.
 
Dziewczyny z 3miasta, ja raczej na spotkanie sie nie wybiore. Wole lezec bo sie boje malej zaszkodzic. Do nastepnej wizyty bede minimalnie wychodzic. Bardzo zaluje :( ale ja cos czulam ze nie bedzie po mojej mysli...
 
Miliaa ja tez mam takie klucia i boje sie, ze to szyjka moze sie skracac. W poniedzialek mam wizyte to sie dokladnie wypytam od czego tak czasem kluje.
 
Milagros trudno , spotkanie odbijemy sobie już razem z dziećmi :tak: teraz najważniejsze jest Twoje dziecko więc leż i odpoczywaj ile wlezie a będzie dobrze. Trzymaj się.
 
reklama
Do góry