reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Czekamy za 8 zabkiem bo się przebija... mamy już 7 miesięcy i dalej pelzamy i jeszcze nie siedzimy. Chętnie je i wszystko już by chciał ostatnio makaron że szpinakiem to aż się trzasl... nocki troszkę ciężkie nie wiem czy to zęby czy lek separacyjny... Kiedyś minie. A tak to dzień za dniem płynie... nie wiem kiedy to minęło. A co u Was?
 
Czekamy za 8 zabkiem bo się przebija... mamy już 7 miesięcy i dalej pelzamy i jeszcze nie siedzimy. Chętnie je i wszystko już by chciał ostatnio makaron że szpinakiem to aż się trzasl... nocki troszkę ciężkie nie wiem czy to zęby czy lek separacyjny... Kiedyś minie. A tak to dzień za dniem płynie... nie wiem kiedy to minęło. A co u Was?
Juz 8 zabek idzie?? To my prawie 9m-cy i dalej bez zebow
 
Czekamy za 8 zabkiem bo się przebija... mamy już 7 miesięcy i dalej pelzamy i jeszcze nie siedzimy. Chętnie je i wszystko już by chciał ostatnio makaron że szpinakiem to aż się trzasl... nocki troszkę ciężkie nie wiem czy to zęby czy lek separacyjny... Kiedyś minie. A tak to dzień za dniem płynie... nie wiem kiedy to minęło. A co u Was?

Boże my jeszcze bez zębów :-)) Pokaż jak wygląda taki maluch z tyloma zębami hah. Martyna także tylko pełza, marudzi okropnie... wyjść do toalety nie mogę, bo syrena na całe osiedle, a o nocach nawet mi nie mów, dzisiaj 4:45 dzień dobry mamo i of corse pobudki na cycka co 2 godziny...więc to chyba taki czas :-)) na szczęście z jedzeniem też nie ma problemów, wszystko co jej dam to wsuwa.
 
Też tak sobie mówię, gdy inni się chwalą ile ich dzieci mają zębów :-))
Chyba to tak nie jest..niestety 8-) nie mamy wpływu na ząbkowanie ale lepiej wcześniej , dziecko nie ma jeszcze tak twardych dziąseł .MMój pierwszy miał na roczek dwa zęby, na dwa latka 5 tylko... i strasznie wspominam okres jego ząbkowania.
 
Chyba to tak nie jest..niestety 8-) nie mamy wpływu na ząbkowanie ale lepiej wcześniej , dziecko nie ma jeszcze tak twardych dziąseł .MMój pierwszy miał na roczek dwa zęby, na dwa latka 5 tylko... i strasznie wspominam okres jego ząbkowania.

Ja na razie dopiero odczuwam co to marudząco-jęczące dziecko... Liczę że to zęby i okres lęku separacyjnego tak na nią działa, a nie że płaczuś mi się trafił, albo jakaś choroba co gorsza
 
Tak na pocieszenie tym, ktore czekaja na zabki - moja Lilka do 9go miesiaca nie miala ani jednego. Stan na dwa lata to 16 zebow i na razie spokoj. Najgorzej wspominamy gorne jedynki i potem kly. Duzo cierpliwosci i mala rada: zeby moha dawac stan podgoraczkowy, ale jesli przekracza 38C to nie dajcie sobie wmowic, ze to tylko zeby, bo na pewno cos wiecej jest na rzeczy. I jesli naprawde ewidentnie zabkuja i je boli, placza, to na noc polecam ibupfofen, zeby maluszkom ulzyc i zeby mogly odpaczac.
 
reklama
Tak na pocieszenie tym, ktore czekaja na zabki - moja Lilka do 9go miesiaca nie miala ani jednego. Stan na dwa lata to 16 zebow i na razie spokoj. Najgorzej wspominamy gorne jedynki i potem kly. Duzo cierpliwosci i mala rada: zeby moha dawac stan podgoraczkowy, ale jesli przekracza 38C to nie dajcie sobie wmowic, ze to tylko zeby, bo na pewno cos wiecej jest na rzeczy. I jesli naprawde ewidentnie zabkuja i je boli, placza, to na noc polecam ibupfofen, zeby maluszkom ulzyc i zeby mogly odpaczac.
Dokładnie u nas każde zeby = choroba. Lekarz mówił że zeby osłabiają organizm. U nas też u Oliwii najgorzej jedynki a u Filipa 4- szły wszystkie na raz. Gdy Oliwia miała 10 zębów Filip tylko 4. A teraz Oliwia ma 13, Filip 10.
 
Do góry