reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szczerbatka, ale super ;)

Ona, śliczny kącik ;) Kubuś króluje ;) też mam taką lampkę dla małej i jeszcze taką planetę z kolorowymi szkielkami co na suficie kolorowe kropki się robią i dziecko się wpatruje wtedy ;)
 
reklama
Foote kciuki zaciśnięte, cieszę się że zdecydowałaś się nie czekać całego tygodnia do kolejnej wizyty :tak:
Ona śliczny kącik :-) u mnie jeszcze wszystko w rozsypce, niby większość rzeczy mam ale jeszcze trochę brakuje żeby to uporządkować ostatecznie ...
Szczerbatka śliczne fotki, widać że super sprzęt, moje aż tak realistyczne nie były ;-)

A ja dalej piorę :-D ale to już chyba 2 ostatnie pralki dzisiaj. Zostaną tylko kocyki których się bałam wrzucić do pralki i kilka rzeczy które mogły farbować więc wypiorę ręcznie ... Teraz tylko oby do wypłaty :-p i biegnę po wózek, zamawiam łóżeczko i kupuję kilka brakujących gratów - oby tylko młoda nic nie wymyśliła do tego czasu :sorry2:
 
Bzibziok - mi Gośka też nie pokazała buzi, ani razu ;/ Tylko raz z profilu ale na chwilke ;/ W sumie nie miałam cisnienia z tym, będzie niespodzianka !!!

Infinity - no pranie to jest misja :) Mi też długo zeszło...

A ja się zdecydowałam na sesje ciążową, a tak mnie naszło, że jednak kurcze jeżeli np.. było dane mi raz to chyba chce mieć pamiątkę.... dziś ustalę termin z fotografem ale na pewno będzie to na dniach!

Kurcze, jak pomyślę, że już w czwartek poznam termin CC to mnie ogarnia takie dziwne uczucie :)
 
Esiek, mogę spytać jakie masz wskazania do cc?
Ja po południu dzwonię umówić się na USG 4d a co tam chcę pamiątkę ;) mam nadzieję tylko że młoda będzie współpracować :) W którym tc robilyscie USG 4d mi dr mówił że najlepiej do 28tc...
 
Magda - mam wadę wzroku ponad - 10 w obu oczach, określają to jako "ryzyko odklejenia siatkówki".

Co do 4 d to mi też mówił, że najlepiej do 28tc bo to chodzi o ilość wód bo one dają kontrast do tego USG. Potem ilość wód może spadać i jakość gorsza.
 
Magda ja miałam w 29 tc 4d i też mam z niego fajne fotki buziaka Marcysi.

Esiek ty to przynajmniej poznasz termin, a u mnie to cały czas wielka niewiadoma.

Kurcze dziewczyny chyba hemoroid mi wylazł, nie boli ale jest czym to dziadostwo smarować bo przy porodzie będzie problem:szok:
 
Foote kciuki zaciśnięte :)

Wczoraj byłam na konsultacji u kardiologa i nie mam żadnych przeciwwskazań do porodu naturalnego :)

Usg robiłam w 24 tc, poszłam na zwykle usg i na początku zapytałam lekarza w ktorym tygodniu najlepiej zrobic 4d. Młody był tak ułożony, ze lekarz stwierdził, że robimy od razu :) i oto mam taką pamiątkę :)
 
Hej, dziewczyny te z Was które są na końcówce ciąży i robiły już wyniki może wy mi pomożecie - mam w wynikach ogólnych moczu opis
Bakterie - liczne - w prep

Sprawdzałam i w żadnym badaniu wcześniej nie miałam nawet pozycji Bakterie...
I teraz się zastanawiam czy lecieć na łeb na szyje do gina czy poczekać już na tą wizytę co mam w czwartek .. Dodam że nie mam żadnych objawów no ale wiadomo często to działa bezobjawowo, wyczytałam też że bakterie w moczu wychodzą jak jest ten paciorkowiec ale wyników na paciorkowca jeszcze nie mam ;/

Czy któraś z Was miała tak w opisie i co mówił gin?
 
reklama
Esiek ja miałam dwa razy, w tym na ostatniej wizycie. Nie ma co panikować, poprzednio ginekolog zaleciła mi Żurawit i na kolejnym badaniu wyniki już były ok, teraz też kazała tylko to brać (zapewne z uwagi na brak jakichkolwiek objawów oraz dobre pozostałe wyniki). Druga sprawa to fakt że badaniem moczu często potrafi straszyć tzn. powtórzone po kilku dniach już nic nie wykazuje, przyczyn bywa kilka (nieprawidłowe pobranie próbki, wina labo-zle przechowywanie do czasu badania itd...)
Co innego gdyby te bakterie się powielaly w kolejnych badaniach lub doszły by inne nieprawidłowe parametry, wtedy uważam że nie powinno się tego bagatelizować.
 
Do góry