reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

hej dziewczyny ja jestem po wizycie nasz szkrab ma 1770 kg ma sie bardzo dobrze wszystko jest w porzadku mam zdjecia w 3d dziubulka jego cos pieknego heh nie moge sie napatrzec
 
reklama
ona - to podobne wielkościowo nasze szkraby... ja w 32 tygodniu miałam na jednym usg 1780, parę dni później ale też jeszcze w 32 u swojego gina 2000:)
już się bałam że mi gigant rośnie ale widzę ze to nie wyjątek:)

hmm nie teraz jak tak liczę to to było w 31 tygodniu...
 
Madzia 76 kuruje sie kuruje i leze w lozku... :tak: z kazdym dniem bedzie lepiej.. chociaz mam obawy co to bedzie i jak bedzie... wiesz antybiotyk oslabienie, temperatura czy to nie mialo jakiegos wplywu na maluszki... juz mam 1000 mysli...

Ona fajnie że z maluszkiem wszystko dobrze :tak:
 
Dziewczyny zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia zalecane jest w ciąży wykonanie 3 badań usg i jeżeli z dzieckiem jest wszystko ok lekarz nie bedzie chciał robić cześciej. U mojego Piotrusia na usg połówkowym wyszło, ze ma miedniczke prawej nerki poszerzona i teraz co 4 tyg. chodzę na usg, a każda taka wizyta kosztuje mnie dużo nerwów :(
Co do szkoły rodzenia na teoretyczne spotkania chodzę sama, robię notatki, które mój ukochany pózniej czyta. Jego zabiorę na zajęcia praktyczne.
Witam nowe dziewczyny :)
 
Moj lekarz na szczęście robi mi USG za każdym razem :) ale wiem ze jak sie chodzi na NFZ to tak jak pisze szczerbatka zalecane są 3 USG i tego sie lekarze trzymają jeżeli wszystko z dzidzią jest ok. No Ale Jak sie chodzi prywatnie to lekarz mógłby juz Zrobic to USG by uspokoić matkę :)
 
Genna - my chodzimy prywatnie i niestety tez nie chca robic :( choc tak jak pisze w pewnym momencie przestalo mi zalezec, chyba odkad czuje non stop małą.

A co do zalecanych 3 usg ..to ja jakbym dobrze policzyla wszystkie, nawet te krociotki to mialam z piec razy tyle albo i wiecej ;)

Szczerbatka - i co z ta nerka? Na co to moze wskazywac? Czy to tylko profilektycznie obserwujecie?
 
Dziewczyny, z tym USG to tylko dobra wola lekarza, Ja chodze do takiego który na każdej wizycie sprawdza podwozie czy wszystko ok i robi USG i daje fotke. Lekarz jest prywatny na NFZ nigdy nie byłam wiec nie wiem.
 
reklama
Do góry