reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Majka gratulacje!!! Czekamy na opis porodu, nawet jak był taki straszny :) No i na zdjęcia, chcemy poznać nastepnego forumowego szkraba :-):-)

Moj mąż mówi że on sobie ze wszystkim poradzi i że ja po porodzie mogę odpoczywać a on bedzie robił... Ale słucham jednym uchem a drugim wypuszczam bo jakoś tego nie widzę... :crazy::crazy: A co do kup to jak czasami musi sprzatnąć cos po zwierzaku to są niezłe akcje, pol odswiezacza idzie, potem zatykanie nosa i robienie ble ble ble... Wiec nie wiem jak to bedzie z dzieckiem... Zobaczymy.


Słuchajcie za miesiąc chcę iść na koncert, taki bardziej taneczny ale to już będzie ok.30tc wiec nie wiem czy taka głośna muzyka nie zaszkodzi dziecku?? Jak myślicie??
 
Cześć Dziewczyny! Skoro Smerfeta sie u Was zadomowiła, to moze i mnie tez przyjmiecie. Bo fakt, ze do wątku "zwykłych" ciężarówek to jakos tak niezbyt pasuje. U nas historia starań ponad 5 letnia. W zeszłym roku dwie straty, leczenie, inseminacja i nieudane InVitro, gdzie mimo pięknego początku nie przeżyły żadnych komórki i nawet transfer sie nie udał. Jak tylko odstawilam leki, udało sie zajsc w ciaze, w pierwszym cyklu naturalnie. Szok! I tak czas leci, w środę mam juz polowkowe USG. Prawdopodobnie bedzie córeczka Majeczka. A termin mam na 3.03.2015.

Majka - serdecznie gratuluje Mamusiu szczęśliwego porodu.
 
Majka - co za cudowne wieści z rana nam wysyłasz!!!!!!!! Całusy dla malucha i czekamy na więcej !!!

Ja też jestem ciekawa co do info o pępku - czekamy na podpowiedź! Lenka cieszę, się że pierwsze dni w domku mijają Wam dobrze!

A co do karmienia - no to chyba różnie może być, jak byłam w moim szpitalu to położna która mnie oprowadzała mówiła, że jak nie będe miała pokarmu na pcozątku to żeby KONIECZNIE nie zgodzić się na dokarmianie butelką a żeby dokarmiać strzykawką to się nazwa - dokarmianie alternatywne, bo jak dziecko raz poczuje butelkę to niby potem po ptakach z karmieniem cyckiem i walki są....

Madzia - no i co teraz Twoja kolej nie da się już ukryć :)

Bziumelka - mi Madzia mówiła, że ona była na koncercie jakoś niedawno i że było ok ale wyszła szybciej bo mała szalała. Ja np często chodzę na kolację do restauracji z muzyka na żywo i też jest głośno ale Gośka nie protestuje za bardzo, w sumie nie czuję różnicy. Chyba wszystko zależy od dzieciola.
 
Majka gratuluje :) już możesz tulić swoje Szczęście :*

Olusia jak boli Cię gardło to uważaj na miód, bo może podrażnić Ci gardło jeszcze bardziej , ale tak jak piszą dziewczyny cytryna i maliny jak najbardziej. Na gorączkę piłam jeszcze mleko z gęsim smalcem (kupowałam w sklepach ze zdrową żywnością).

Bziumelka ja 25.10 wychodzę za mąż, przewidziana jest impreza taneczna do rana :) napisze Ci po jak zniosłam to z Małym.

Agaawa witaj :) Tobie rownież gratuluje naturalnej ciąży :)
 
Infinty zapomniałam podziękować za wyjaśnienie tej krzywej cukrowej, w sensie tych dwóch pobrań :-) W środę mam wizytę u gina i zobaczymy co powie :)

Esiek dzieki za info, chyba jednak się zdecyduję pojść bo cała nasz paczka znajomych idzie i jak ja bym nie poszła to mój mąż pewnie też nie a to on zaproponował ten koncert i tak głupio teraz odwoływać. Jedynie co to nie kupujemy miejsc stojących na płycie tylko na trybunach bo wtedy będę mogła siadać :-)

Agawa witaj... No to ciekawie ze Smerfeta macie po IVF naturalne ciąże... Super i gratuluję:-)

Kurde jak się listopad rozpakuję to już będzie tak blisko do stycznia... Ale ten czas leci:szok::szok:
 
Panienka jak ładnie to brzmi :) jakoś tak przez 8 lat wspólnego życia nie było nam po drodze do USC. Stwierdziłam, że jak nie weźmiemy ślubu przed urodzeniem Młodego to juz pewnie nigdy go nie weźmiemy. W sierpniu podjęliśmy decyzje o ślubie i juz za 2 tygodnie wychodze za mąż :)
 
reklama
Majka gratuluję :-)
Olusia, nic się martw, lekarz najprawdopodobniej przepisze Duomox. Ja musiałam go brac 10 dni, bo w 10 tygodniu zachorowałam na ostre zapalenie mnogie górnych dróg. Z malutka wszystko w porządku. To antybiotyk dla kobiet w ciąży.
Bziumelka, ja osobiście boję się chodzić z małą do głośnych miejsc. Mam zaproszenie do operetki i na musickal, ale boję się Ją straszyć. Zapytam o to w poniedziałek moja p. doktor.
Agaawa witamy, wzruszająca jest Twoja droga.
 
Do góry