reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lolitka wiem , że w ciąży brak snu to normalka ale mnie martwi ta drętwota rąk bo żadna pozycja oprócz stojącej i siedzącej nie pomaga . Nie wiem może powinnam zrobić sobie d-dimery ale mam to tylko na wieczór i też nie zawsze .Ja zawsze miałam problemy z krążeniem bo zimne stopy i dłonie przez parę dni brałam polocard ale robiły mi się po nim okropne siniaki bez powodu - budziłam się rano a tu całe nogi w siniakach . Nic to zapytam dr. co z tym zrobić .
 
Lawedowy gratulacje !!!

labo no to widzę ze ja jestem szczęściara bo śpię jak susel nawet do 10h na dobę i co najważniejsze potrzebuje tego snu . Z tym drętwieniem to moze macica uciska na jakaś żyłę i powstaje niedokrwienie?

Niepokorna na jak po wizycie ? Czujesz juz ruchy czy nadal czekasz ?
 
Witam wszystkie mamusie, pozwólcie że do Was dołączę, na razie tak jedną nóżką ;-)

Z niektórymi z Was znam się z innych wątków a dla nowych koleżanek w skrócie moja historia: 4 lata starań, zdiagnozowane PCOS u mnie i aglutynacja nasienia u mojego m; 10 cykli stymulacji z CLO - bez efektu, dwie IUI - bez efektu. Niecały rok temu rozpoczęłam przygodę z IVF z którego miałam 4 zarodki - 3 pierwsze transfery zakończone z zerową betą a ostatni - został ze mną :-)

Jestem dzisiaj świeżo po USG (30dpt - 6t6d) i jak to zazwyczaj u mnie zupełnie różowo być nie może. Dzidzia jest, ma ponad 5mm i bijące serduszko ale jest problem z pęcherzykiem - od wizyty 8 dni temu urósł tylko 4mm co daje 0,5mm/dzień a prawidłowy przyrost powinien być 1mm/dzień - obecnie ma niecałe 15mm i podobno to też nie za dużo:-(. Lekarz oczywiście powiedział że nic na tym etapie nie jest w stanie powiedzieć i trzeba czekać ale wiadomo - łatwo się mówi.
Może spotkałyście się z takim przypadkiem?

Lawendowy - pamiętam Cię z forum dla staraczek :tak: ja dopiero tutaj a Ty już z dzieciątkiem - ale ten czas leci - GRATULUJĘ! :-)
 
reklama
Do góry