reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to nasza Liderka Lawendowy juz wie kiedy bedzie wielki dzien i powitamy Zosie:)

MAJ

1. LAWENDOWY SEN (8 maj 2014) córka Zosia
2 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
3. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
4. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
5. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
6. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
7. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
8. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
9. MARTACZI (2 sierpień) syn
10. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
11. SIAGA (10 sierpień ) syn
12. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka

____________

WRZESIEŃ
13. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
14. ZUZIA2011
(5 wrzesień)
15. ELLENI (5 wrzesień) córka
16. NIEPOKORNA (5 wrzesień) syn


____________

PAŹDZIERNIK
17. MAJKA201 (12 pażdziernik) syn
18. MADZIA76
(18 pażdziernik)
19. LENKABAR (30 październik) prawdopodobnie syn

____________

LISTOPAD
20. FOOTE (13 listopad)
21. LOLITKA200 (13 listopad)
[/QUOTE]
 
reklama
dziękuję dziewczyny za kciuki ;) my po wizycie, nic tam mojej maleńkiej gwiazdeczce nie wyrosło między nóżkami od ostatniej wizyty tak więc będzie córcia ;) moje całe 310gram szczęścia i jakieś 15cm długości <3 kolejna wizyta za 4 tyg i połówkowe (jakoś późno, nie? myślałam że dzisiaj zrobi połówkowe ale powiedział, że w okolicach 24tyg robią i mają taką zasadę przyjętą, że to badanie robi inny lekarz więc muszę zapisać się do kogoś innego z kliniki)
 
Zuzia gratuluję Synka !!! Bardzo się cieszę, że u Malucha wszystko dobrze :) a tak na marginesie to pięknie Ci idzie prowadzenie kalendarza :tak:

elleni no to wspaniałe wieści, masz już synka a teraz będzie córcia :) marzenie

Madzia i Piotr Hania była też naszym faworytem dla dziewczynki, to piękne imię, a dla mnie szczególnie wyjątkowe, bo tak ma na imię moja ukochana mama :) ale martwi nas trochę, ze teraz Hanie wyprzedziły Julie, Maje i Amelie i rodzi się ich obecnie najwięcej :/ ale co poradzić, nie my jedyni zauważyliśmy, że to świetne imię ;-)
 
elleni super! tak więc będziesz miała parkę:) pisałaś już czy wybrałaś imię? bo chyba przegapiłam ;-)

Madzia76 ja biorę Prenatal Duo no i żelazo

madzia i piotr​ gratuluję córeczki

wiecie co u Fusun? może to pytanie brzmi głupio, ale myślę dużo o niej, mam nadzieję, że czas zagoi choć trochę jej rany...
 
Jogo, Szyszka, Zuzia, dziękuje. Sama się nie spodziewałam, że pójdzie tak sprawnie. Bardziej nastawiałam się na strajk głodowy ;-)

Zuzia, gratuluję synusia :))))

Madzia i Piotr, Elleni, gratuluję udanych wizyt i córecczek :)))

Szyszka, pakować się będę 7 maja. Nie widzę potrzeby robić tego wcześniej. W szpitalu mam być 8 maja, o godz. 10:00.
A mój mąż jest spokojny. On nie z tych, co się stresują :) No ktoś w związku musi zachować zimną krew.

Niestey nie mam pojęcia, co tam u Fusun. Niby masz rację, że czas leczy rany, ale tego czasu jeszcze za mało upłynęło, żeby pozbierać się po takiej tragedii. Ja przynajmniej bym nie umiała.
 
Zuzia, wiem, że samej sobie dopisywać w kalendarzu, to jakoś dziwnie,
dlatego pozwoliłam sobie dokonać aktualizacji dotyczącej Ciebie :-)
Obiecuję już się nie wtrącać
:-p



MAJ
1. LAWENDOWY SEN (8 maj 2014) córka Zosia
2 .MEGI* (20 maj 2014) syn

____________

CZERWIEC
3. NIKA85 (5 czerwiec 2014)
4. SZYSZKA87 (25 czerwiec 2014) syn Antoś

____________

LIPIEC
5. 24MAGDA09 (04 lipiec 2014)
6. MOLLA (07 lipiec 2014) syn
7. MINNI27 (29 lipiec) córka

____________

SIERPIEŃ
8. PETI30 ​(1 sierpień) córka Lucy
9. MARTACZI (2 sierpień) syn
10. LABO75
(7 sierpnień) córka Aleksandra
11. SIAGA (10 sierpień ) syn
12. MADZIA I PIOTR (26 sierpień) córka

____________

WRZESIEŃ
13. JOGO (2 lub 6 wrzesień)
14. ZUZIA2011
(5 wrzesień) syn
15. ELLENI (5 wrzesień) córka
16. NIEPOKORNA (5 wrzesień) syn


____________

PAŹDZIERNIK
17. MAJKA201 (12 pażdziernik) syn
18. MADZIA76
(18 pażdziernik)
19. LENKABAR (30 październik) prawdopodobnie syn

____________

LISTOPAD
20. FOOTE (13 listopad)
21. LOLITKA200 (13 listopad)
 
Szyszka87 wstępnie wybraliśmy o ile nic mi się nie zmieni przez te 4,5 miesiąca. Na dzień dzisiejszy jest Ada (Adrianna). Myślę, że to imię już zostanie bo nawet jak dzisiaj dzwoniła moja bardzo dobra koleżanka to mówiła,że nawet jej córcia niespełna 4 letnia znalazła czapeczkę różową, przyniosła i mówi, że odda cioci (mi) i Ada będzie nosić jak się urodzi :-):-) więc chyba nic mi nie pozostało jak zostać już przy tym imieniu :-p
 
Zuzia gratuluje synka :)
Ja nadal sie zamartwiam ze nie czuje jeszcze ruchow :( wizyte w szpitalu mam na 29 kwietnia ale bez usg,a samo usg dopiero 13 maja....tyle czekania jeszcze buuuu....mam nadzieje ze wszystko okey...
Zapomnialam wczesniej napisac ze wg ostatniego usg termin porodu mam na 1 wrzesnia :)
Elleni-Adrianna ladne imie :)
 
Elleni gratuluję potwierdzenia córci, ale super, że parka...
a Ada imię super :-)
Zuzia gratuluję zdrowego synusia :tak: wyprawka się tworzy cały czas wczoraj kupiłam kocyk
Madzia gratuluję dziewczynki Hania bardzo ładne imię
Lawendowy o matkoooo masakra z tymi chorobami :wściekła/y: ale jesteś pewna, że na sam koniec odkładasz pakowanie torby a jak Cię weźmie wcześniej? moja Babcia twierdzi, że dziewczynki się szybciej rodzą, ale nie wiem skąd ma takie info:-D a mąż to pewnie do czasu spokojny :tak:
Jogo fajny jest ten wózek ale drogi jeszcze się nie zdecydowałam w sumie to tylko raz oglądałam wózki w gdańsku jak już to chcę kupić używany trochę przegięcie kupić wózek za cenę mojego auta :-D ale jeszcze będziemy szukać dawajcie propozycje proszę
Niepokorna ja też się stresuję bo ja mam takie słabe te ruchy :szok: nie wiem dlaczego czasami to w ogóle nie czuję:-( w suwaczku miałam kiedyś napisane, że mogę odczuwać czkawkę dziecka ja tam nic nie czuję...

a zapomniałam kiedyś napisać już nawet nie wiem kto pytał ale chodzi o tą linię na brzuchu nic takiego nie mam i pępek mam wklęśnięty i w ogóle brzuch to bardziej tłustawy niż ciążowy :szok: przytyłam 3 kg
 
reklama
Niepokorna ja też się stresuję bo ja mam takie słabe te ruchy :szok: nie wiem dlaczego czasami to w ogóle nie czuję:-( w suwaczku miałam kiedyś napisane, że mogę odczuwać czkawkę dziecka ja tam nic nie czuję...

a zapomniałam kiedyś napisać już nawet nie wiem kto pytał ale chodzi o tą linię na brzuchu nic takiego nie mam i pępek mam wklęśnięty i w ogóle brzuch to bardziej tłustawy niż ciążowy :szok: przytyłam 3 kg
ja miałam tak samo jak ty przez całą ciąże bardzo słabe ruchy może dlatego ze Milenka była malutka i jeszcze łożysko na scianie przedniej. linii tej do pępka też nie miałam a pępek mi nie wyszedł do końca ciąży pierwsze ruchy wyczułam w 22 tygodniu :-)
 
Do góry