reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

z naszą córcią wszystko w porządku,pytałam czy coś nie wyrosło miedzy nózkami ale lekarz mówi że nie:-)na 100% corcia:-Dmaleńka waży 407gr,lekarz mówi ze sporo.To cudowny widok jak bryka sobie w brzuszku
 
reklama
Madzia 76 ja brałam elevit pronatal. Spore tabsy, ale bezsmakowe.

lenkabar u mnie jak u eleni na 1 prenatalnym w 13 tygodniu lekarz powiedział, że na 80% facet i tak już zostało.

lawendowy ehhh nie ma to jak końcówka ciąży, zawsze jakieś atrakcje, a u Ciebie widzę jakaś kumulacja wszystkiego. Zdrówka życzę. A wiesz już jaki termin cesarki?
 
Madzia i Piotr ale ten czas zasuwa juz takie wymiary twoja córcia ma wow :) super ze możecie w Polsce tak często robić usg i upewnić sie ze z dzidzia wszystko dobrze. Teraz pewnie zostaje kwestia imienia , jakieś propozycje juz padły ?

Martaczi mi mi sie podoba wózek z mathercere , pisałam o nim juz wcześniej . Ostatnio spodobał mi sie tez buogaboo cameleon 3 ale kosztuje tyle co samochód i mysle ze to przesada tyle zapłacić . Wózek o którym pisałas wydaje mi sie za mały na 2 latka, tak z obserwacji na ulicy widzę jak starszym dzieciaczkom wystają nóżki. Poza tym ciekawa jestem czy sie wygodnie prowadzi ze względu na ta rączke, nie miałam przyjemności go testować. Cenowo tez wychodzi jak buogaboo czyli jedne z najdroższych :(

lenkabar do ruchów juz niedługo , zleci zobaczysz. Ja pierwszy raz coś poczułam w 16 tyg potem ze 2 dni cisza i znowu a teraz to juz niezły wiercipieta sie robi z tego mojego dzidziulka:)

elleni to kciuki &&& i czekamy jutro na relacje z wizyty.
 
Sylwia, dziękuję, zdrowie na pewno się przyda, tylko skąd je wziąć :-(
Termin cc jest mi jeszcze nieznany. Jutro jadę do szpitala w tej kwestii i mam nadzieję, że dowiem się konkretów.
 
lawendowy_sen to trzymam kciuki za dzisiejsze nowiny :tak:. Już nie mogę się doczekać narodzin Zosi, a pamiętam że tak niedawno przepowiadałyśmy Ci ciąże na forum, a tutaj zaraz mamusią zostaniesz :-D.

Ehhh a ja za 10 godzin mam wizytę w klinice u mojej doktor. To będzie chyba pierwsza wizyta bez stresu. Już nie myślę czy endometrium urosło, czy próba ciążowa będzie pozytywna, czy mimo krwawienia nadal rośnie we mnie małe życie. Ten etap drogi już za mną, a za rok będzie znów przede mną. Jednak dzisiaj jadę do novum jako dumna mama z wysoko uniesioną głową. Sierściuch jedzie z nami :-), przedstawimy pani doktor cud jaki powstał dzięki niej :-D.

Miłej nocy kochane
 
Wróciłam ze szpitala i od razu chciałam się dorwać do kalendarza i nanieść na niego poprawki, ale opamiętałam się,
że już go oddałam :tak:, także Zuzia, bardzo Cię proszę o zmianę daty w kalendarzu.
Wyznaczyli mi termin cc na 8 maja :-);-):-)
 
Lawendowy to juz tak blisko aż ci zazdroszczę tak pozytywnie:))) juz w krotce utulisz swoją Zosienke. Mam nadzieje ze szybciutko wyzdrowiejesz byś mogła w pełni cieszyć sie urokami macierzyństwa po porodzie.

Madzia i piotr Hania to piękne imię :) ja chyba bede wiedzieć kto u mnie mieszka dopiero 2 maja ale ważniejsze dla mnie aby dzidzia dobrze sie rozwijała .

Zuzia czekamy na wieści od ciebie ???

Elleni rowniez kciuki za twoja wizytę &&&&
 
lawendowy gratuluję pomyślnej wizyty w szpitalu! ale super, że za 3 tygodnie będziesz miała Zosieńkę w ramionach! ja się chyba nastresuję przed swoim porodem, a z powodu Waszh porodów tyle, że do swojego podejdę na super luzie;-) jestem taka podekscytowana, że znów jak w przypadku Sylwii czy reszty naszych rodzących, czuję jakbym to ja miała rodzić:-D czyli ostatnia prosta przed Tobą, teraz się kuruj, relaksuj, leż i wypoczywaj, ostatnie chwile spokoju w Twoim życiu :-p już się nie mogę doczekać jak to mi zostanie tak niewiele czasu. Przyjęcie do szpitala będziesz miała w dniu cc? Torba już spakowana? Mąż w stresie?


no i miałam coś pisać, ale tak się zachwyciłam, że lawendowy ma już konkretny termin, że zapomniałam:szok:
 
reklama
Elleni - powodzenia na wizycie..

Martaczi - no wyprawka juz u ciebie sie zapelnia - patrzylam na ten wozek o ktorym piszesz bardzo fajny ale cena powala...ja wozka chyba pozniej zaczne szukac...

Lawendowy wlasnie tak sie zastanawialam od kogo ty przejelas kalendarz a to od naszej Avocado:tak: A co do wprowadzania zmian spokojnie - jeszcze jestes jego wlascicielka a ja tylko twoja "sekretarka" ha ha wiec do rozwiazania zmiany mozesz nanosic chociaz 8 maja to juz tak niedlugoooo:szok:

Madzia i Piotr - super ze u corci wszystko dobrze :) Bardzo ladne imie wybraliscie tez Hania mi sie podoba:)

No a teraz co u nas - nie wiem jak obstawialyscie - ale wyglada na to ze mamusia miala dobre przeczucia od samego poczatku - lekarz stwierdzil ze prawdopodobnie synek:) Rosnie sobie zdrowiutki i lekarz mowil ze bedzie dlugi bo nozki ma dlugasne bardzo sie ciesze ze wszystkie parametry w normie od razu ulga:) Sama wizyta taka sobie - lekarz tylko nastawiony na badanie a ja chcialam troszke zobaczyc naszego maluszka, nie wiem ile mierzy i wazy, nawet zdjecia nie umial fajnego zrobic no ale moze w Polsce jeszcze raz pojde...
No ale za to wczoraj maluszek dal niezle do wiwatu mamusi - kopie od kilku sdni niesamowicie - zwlaszcza jak zjem kilka truskawek hihi no nic to teraz biore sie za wybor imienia:)
 
Do góry