reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aleksandretta cieszę się, że z synkiem wszystko ok :-) . Mam nadzieję, że i Ty już po tym ktg jesteś spokojniejsza.

U mnie powietrze w domu w zimie jest bardzo suche i od dawna mam nawilżacz powietrza, taki najprostszy kupiony za parę złotych. Głośny jak czołg, z małym (2l ) zbiornikiem na wodę, ale spełnia swoją rolę. Dla młodego kupiłam DeLonghi U 800 E. Nie sprawdzałam go dokładnie. Przy kupnie kierowałam się pojemnością zbiornika - 6,1 l (bo jak włączasz na wysokie obroty na noc to może wody zabraknąć przy małym zbiorniku) i głośnością (a przy moim czołgu ten nawilżacz powietrza jest cichutki). W dodatku ma parę dodatkowych funkcji jak pomiar wilgotności powietrza i regulator wilgotności (chociaż tych funkcji jeszcze nie testowałam).

Także dopiero wyjdzie w praniu czy okazał się dobrym zakupem czy nie :confused:
 
reklama
Dzień dobry, jestem studentką i piszę pracę magisterską w której badam wpływ metody in vitro na zdrowie i funkcjonowanie kobiety. Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w przeprowadzeniu badań. Potrzebuję jeszcze, albo aż 40 ankiet. Poniżej zamieszczam link do ankiety. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za poświęcony czas i wypełnione do tej pory ankiety.
Ankieta - ANKIETA ANALIZUJĄCA WPŁYW METODY IN VITRO NA ZDROWIE I FUNKCJONOWANIE KOBIETY
 
Witam! Jestem po wizycie i moje małe wielkie wszczęcie ma już prawie 4.5cm:) youpi! Jest zdrowiutki i serduszko bije silnie. Zbadał mi tez przyziernosc i tez jest w poRzadku. Po krwiaku są jeszcze ślady wiec jeszcze troszkę będę miec te brudzenia. Wracam do domu i jeszcze pare dni musze leżeć a potem prowadzić życie emerytki:) dziekuje za kciuki.
aleksandreta widzisz nie potrzebne sie zestresowalas ale zawsze lepiej dmuchać na zimne. Dzisiaj tez napewno będzie wszystko dobrze .

martaczi co tam u was? Jak badania? Trzymam kciuki za was.
 
Madzia76 - witaj po naszej stronie:-) Ja tez mysle ze na tej kolejnej wizycie powinno byc widac serduszko:tak: To na kiedy ci wychodzi termin??

Jogo - super wiesci, bardzo sie ciesze ze bedziesz mogla nareszcie wrocic do domku a maluszek juz calkiem spory:) Tez nie moge sie doczekac mojego skanu... mowisz ze do pracy nie wracasz a zwolnienie bedziesz miala narazie z Polski czy pojdziesz do GP?

Aleksandretta - a ja juz myslalam ze we dwojke wrocicie ze szpitala;-) - no ale dobrze ze z maluszkiem wszystko dobrze widocznie podoba mu sie u mamy :)
 
Alexandretta cieszę się że za Wami wszystko w porzadku, widocznie dzidziuś chce pobyczyc się jeszcze w Twoim brzuszku.

Jogo tp kawał kruszynki z tego Twojego dzidziusia, fajnie że już wszystko dobrze.
 
Zuzia ja na szczęście nie musze iść na zwolnienie bo prowadzę taka malutka własna działalność i teraz moje pracownice przejęły cześć moich obowiązków a cześć załatwiać przez tel i emaile . Na tyle mam dobrze ale nie wiem jak długo jeszcze to potrwa tak bez mojego nadzoru. Narazie jest dobrze i mam nadzieje ze nie stracę zleceń.
 
Ale tutaj cicho...
Myślałam, że posypią się życzenia udanych Walentynek, a tu nic.
I choć osobiście nie jestem ich fanką, bo zdecydowanie wolę Noc Kupały, to życzę Wam udanego dnia.

Kochajmy się. Nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok.
walentynki.jpg
 
Zuzia dopiero doczytałam. Termin to chyba wychodzi mi jakos tak na październik (oby nie listopad bo nienawidzę tego miesiąca). Kiedyś tak sobie myślałam aby dzidzię urodzić na wiosnę, ale tak z perspektywy czasu to październik też jest oki bo jak przyjdzie wiosna i lato to z takim kilkumiesięcznym bobasem to juz pojechać można gdzieś.

A tak wogóle wszytskiego najlepszego z okazji dnia Świętego Walentego
1408herz8.gif
 
reklama
Do góry