reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Aaaaaaaaa... Lawendowy, żartujesz!? Odwiedzilabys mnie? Jeju, jak fajnie :D
nic kochana nie chce, tylko ciocie zobaczyc :)
Matko to jak jutro przyjdziesz to ja musze sobie głowę umyć i nogi ogolić :D

madzialenak... Lekarz dal ci lekarstwa, wiec na pewno ci się poprawi. Ja ci przewiduje szybszy poród, chociaż u siebie też tak przewidywalam i nic , wiec moze ja jestem zwykłą czarownica :)

U nas dalej nuda...
 
SZNURKI to juz jutro !!! zazdroszcze :) bede myslec o Tobie od rana MILLIA trzyma cie Twój synuś w napięciu, takiw czekanie musi Ci sie strasznie dluzyc. Ale Marcelek wynagrodzi Ci to czekanie :) MADZIALENAK alw duzy synus, jak bys sie wybierala na porodówke to daj znac, sprawdze czy ta nasza znajoma bedzie dyzur miec KATE ja tez zaczynam panikowac :( jeszcze +/- 6 tygodni do cc ... MILEGO DZIONKA!!!
 
Miliaa trzyma Cię Twój synek, wiem chciałabyś już go móc utulić ale jak mu dobrze to niech siedzi jeszcze w brzuszku, zawsze troszkę przybierze na wadze.
 
Sznurki ma jeszcze jeden dzień koszulkę lidera a od jutra Miliaa Ty przejmujesz pałeczkę :tak:

1. SZNURKI (7 sierpień) – syn Ernest
2. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
3. ELONA (21 sierpień) – córka
4. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
5. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
6. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
7. PINGWINEK (28 wrzesień) – córka Milena
8. SONY (18 październik) – syn Paweł
9. DOMAT (18 październik) - córka
10. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
11. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn (Maksymilian?? czekamy na 100% zatwierdzenie imienia przez tatusia )
12. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
13. MILAGORS (28 październik) – córka Zosia
14. AVOCADO (24 listopad) – córka Kinga
15. HOLA (27 listopad) - syn
16. MALINUŚ (14 grudzień) – córka
17. MARTKA (27 grudzień) – syn Eryk
18. IKASIA (18 styczeń 2014)
19. MEMORIES (30 styczeń 2014)
20. DARII (2 luty 2014)
21. MajaSauer ( 6 marzec 2014)
 
madzialenak... No trzyma mnie w niezłej niepewności ten mój synus. Właśnie się dowiedziałam, ze w tym tygodniu nie dostane oxy, dopiero moze w poniedziałek. Także super, to juz bedzie 2 tyg leżenia. No nic, czekamy. Podejrzewam, ze wlasnie następny tydzień bedzie dla mnie ciężki :(
 
[FONT=&quot]gotadoraLilia[FONT=&quot]♥[/FONT], [/FONT][FONT=&quot]lawendowy_sen[/FONT] [FONT=&quot]dzięki za współudział w zachwycie[/FONT]:-D

[FONT=&quot] no jak mnie kusi takie cudo [/FONT]:tak:[FONT=&quot]No muszę się zastanowić, no z chodnikami to różnie, we Wrocławiu to maskara bo większość to bruk i nierówna kostka a przejście przez rynek to już rzeźnia, nie na darmo się mówi że dla kobiet to wyczyn i co odważniejsze jedynie wybierają się tam na obcasach, nie mówiąc już o cienkich szpilkach, podejrzewam że jazda wózkiem też będzie niełatwa. Chociaż nie mieszkam w centrum a raczej w okolicach domków jednorodzinnych ale drogi też takie sobie…[/FONT][FONT=&quot]No tak nasze mamy to były mistrzynie świata i dawały radę !![/FONT]
[FONT=&quot]Misia1974 dzięki, zerknę na ten Wasz wózeczek, ja bym chciała kupić jeden wózek tak wielofunkcyjny żeby służył małemu jeszcze jako spacerówka(chyba że teraz wszystkie są takie), poza wózkiem będzie przecież tyle wydatków że…eh…[/FONT]
[FONT=&quot]Jakie to cudne że Lidzia takim grzecznym Skarbem jest, mój bratanek był taki, oni nie wiedzieli że mają dziecko, pięknie spał, nie płakał często, Anioł, i taki już pozostał[/FONT]:happy2:

[FONT=&quot] [/FONT]


[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]madzialenak super!![/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]sznurki, miliaa trzymam kciuki! Będzie dobrze kochane!

Kurcze dziewczyny jak mi wypadają włosy!! No dzisiaj to aż się przeraziłam! Zawsze miałam z tym problem, skończył się jak zaczęłam stosować Dermenę no ale są tam jakieś niezidentyfikowane składniki i w ciąży boję się wcierać w głowę(chyba że przesadzam) No ale szok po prostu, a słyszałam ze takie cudne włosy mają kobiety w ciąży[/FONT]:wściekła/y:
Kurcze martwi mnie jeszcze coś, odległy to jeszcze czas ale...poród. Przeczytałam wczoraj że wskazaniem do cesarki są tylko ciężkie wady siatkówki! Boże jak się lekarz nie zgodzi i znów stracę wzrok:szok: 10 lat temu miałam korektę laserową, nie miałam problemu z siatkówką lecz potężną krótkowzrocznością, nie myślałam jeszcze wtedy o dziecku więc o to nie zapytałam ale skoro to taki wysiłek to wada znów może mi wrócić...Wiem że lepiej rodzic naturalnie i dłużej się dochodzi do siebie po cesarce ale na punkcie oczu jestem przewrażliwiona:-(
 
Sznurki ma jeszcze jeden dzień koszulkę lidera a od jutra Miliaa Ty przejmujesz pałeczkę :tak:

1. SZNURKI (7 sierpień) – syn Ernest
2. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
3. ELONA (21 sierpień) – córka
4. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
5. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
6. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
7. PINGWINEK (28 wrzesień) – córka Milena
8. SONY (18 październik) – syn Paweł
9. DOMAT (18 październik) - córka
10. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
11. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn (Maksymilian?? czekamy na 100% zatwierdzenie imienia przez tatusia )
12. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
13. MILAGORS (28 październik) – córka Zosia
14. AVOCADO (24 listopad) – córka Kinga
15. HOLA (27 listopad) - syn
16. MALINUŚ (14 grudzień) – córka
17. MARTKA (27 grudzień) – syn Eryk
18. IKASIA (18 styczeń 2014)
19. MEMORIES (30 styczeń 2014)
20. DARII (2 luty 2014)
21. MajaSauer ( 6 marzec 2014)

madzialenak
wpisz mnie też na liste 31 październik córka Milenka
:-)
 
reklama
[FONT=&amp]gotadoraLilia[FONT=&amp]♥[/FONT], [/FONT][FONT=&amp]lawendowy_sen[/FONT] [FONT=&amp]dzięki za współudział w zachwycie[/FONT]:-D

[FONT=&amp] no jak mnie kusi takie cudo [/FONT]:tak:[FONT=&amp]No muszę się zastanowić, no z chodnikami to różnie, we Wrocławiu to maskara bo większość to bruk i nierówna kostka a przejście przez rynek to już rzeźnia, nie na darmo się mówi że dla kobiet to wyczyn i co odważniejsze jedynie wybierają się tam na obcasach, nie mówiąc już o cienkich szpilkach, podejrzewam że jazda wózkiem też będzie niełatwa. Chociaż nie mieszkam w centrum a raczej w okolicach domków jednorodzinnych ale drogi też takie sobie…[/FONT][FONT=&amp]No tak nasze mamy to były mistrzynie świata i dawały radę !![/FONT]
[FONT=&amp]Misia1974 dzięki, zerknę na ten Wasz wózeczek, ja bym chciała kupić jeden wózek tak wielofunkcyjny żeby służył małemu jeszcze jako spacerówka(chyba że teraz wszystkie są takie), poza wózkiem będzie przecież tyle wydatków że…eh…[/FONT]
[FONT=&amp]Jakie to cudne że Lidzia takim grzecznym Skarbem jest, mój bratanek był taki, oni nie wiedzieli że mają dziecko, pięknie spał, nie płakał często, Anioł, i taki już pozostał[/FONT]:happy2:




[FONT=&amp]madzialenak super!![/FONT]


[FONT=&amp]sznurki, miliaa trzymam kciuki! Będzie dobrze kochane!

Kurcze dziewczyny jak mi wypadają włosy!! No dzisiaj to aż się przeraziłam! Zawsze miałam z tym problem, skończył się jak zaczęłam stosować Dermenę no ale są tam jakieś niezidentyfikowane składniki i w ciąży boję się wcierać w głowę(chyba że przesadzam) No ale szok po prostu, a słyszałam ze takie cudne włosy mają kobiety w ciąży[/FONT]:wściekła/y:
Kurcze martwi mnie jeszcze coś, odległy to jeszcze czas ale...poród. Przeczytałam wczoraj że wskazaniem do cesarki są tylko ciężkie wady siatkówki! Boże jak się lekarz nie zgodzi i znów stracę wzrok:szok: 10 lat temu miałam korektę laserową, nie miałam problemu z siatkówką lecz potężną krótkowzrocznością, nie myślałam jeszcze wtedy o dziecku więc o to nie zapytałam ale skoro to taki wysiłek to wada znów może mi wrócić...Wiem że lepiej rodzic naturalnie i dłużej się dochodzi do siebie po cesarce ale na punkcie oczu jestem przewrażliwiona:-(

Ja mam wskazanie do cesarki a takie wskazanie w twoim przypadku wyda ci okulista a nie ginekolog u mnie wydał mi wskazanie neurolog
 
Do góry