reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gotadora ja też się już czuję niepewnie za kierownicą, dziś na wizytę jedzie ze mną mąż bo troszkę boję się sama prowadzić, tym bardziej, że te skurcze mam tak częste. Jeżdżę tylko to pobliskiego sklepu po codzienne zakupy aby ich nie nosić.
Ugotowałam sobie wczoraj zupkę buraczkową na indyku, idę zaraz konsumować :-)
 
reklama
Hej dziewczynki
O Jezusie ileż ja mam tych stron do tyłu kiedy ja to nadrobię, ale mam nauczkę bo już ostatnio sobie obiecywałam że nie będę opuszczać ani jednego dnia na forum by być na bieżąco.
Ja już jestem w 9 TYGODNIU jakie to piękne :tak:
Właśnie byłam w pracy zawieść zaświadczenie że jestem w ciąży i nawet nie mogłam wejść do żłobka, kierowniczka do mnie zeszła bo panuje bardzo niebezpieczna dla kobiet w ciąży choroba bostońska, no i tak to jest w żłobku...Kierowniczka mówi że mój powrót jest bez sensu, ciągle w strachu i stresie czy czegoś nie złapie, "niech sobie pani siedzi w spokoju te 7 miesięcy w domku" No tak, tylko czy mój lekarz to zrozumie, jeśli nie to najwyżej go zmienię...
Dziewczyny jak to jest z wynagrodzeniem w ciąży, jest naprawdę 100% ?Jakby mi jeszcze ucinali z wypłaty to dziękuję bardzo...ale no cóż, trzeba by było jakoś żyć...
 
Maja tak L4 w ciąży masz w 100% płatne bez względu na tc :tak:też uważam, że Twój powrót do pracy nie byłby dobrym rozwiązaniem, odpoczywaj ile się da bo za 7 m-cy już tak nie będzie ;-)
 
OSKAA sliczny brzusio, wrecz wzruszajacy widok :))) MAJA a ja Ci gratuluje 10 tc bo w tym juz jestes ;) LAWENDOWY to ruszylas z kopyta za jakies 2 tyg bedziesz miec pewnie transfer???? ale zleciało :) SUPER MADZIALENAK kciuki mocno zacisniete, czekam na relacje z wizytki Dziewczyny czy wy macie upławy takie mleczno przezroczyste?? ja mam od jakis 2 tyg.. to chyba z szyjki co??? MIŁEGO DNIA!!!!
 
Gotadora to dobrze ze wszystko ok
sony normalnie zwijam sie z bolu i juz nie wiem co jesc jak mi nie przejdzie to pojde do lekarza bo ani nie mam biegunki ani wymiotów tylko strasznie boli zoładek takie kurcze mam
 
Gotadora, super, że cukier wyszedł w normie. Pewnie teraz musisz go kontrolować i uważać, co jesz?!

Martka, a tym razem w ruch poszedł menopur i gonal :tak:
Widzę, że dbasz o gust muzyczny swojego syneczka :-D
 
reklama
[FONT=&quot]Dzięki dziewczyny![/FONT]
[FONT=&quot]madzialenak wieeem, teraz mimo iż nie sypiam w nocy mogę się zdrzemnąć w dzień, później już pozamiatane! [/FONT]:-D

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Aduś16 jak to w 10 ? Suwak mi pokazuje 9 tc i 3 dni[/FONT]:baffled:

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]SonySony co Ty ?! Może też mi coś dołożą [/FONT];-)[FONT=&quot]A długo jesteś na L4?[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]kwiatuszekq20[/FONT] może weź nospę, żadnych wymiotów ani biegunki? To skurcze jelit pewnie.

Ja się nie mogę nigdzie ruszać [FONT=&quot][/FONT]bez zakrytych ramion, pleców i dekoltu, a taki upał!!!!!! Po prostu wysypało mnie jak nastolatkę! W życiu nie miałam takich problemów ze skórą! Pani w aptece powiedziała że nic mi nie może dać, maść cynkowa nie wskazana w ciąży, picie wapna też...no i kicha...czy mi to kiedyś zejdzie...
 
Do góry