reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny 3 lata temu stalam sie najszczesliwsza osoba na swiecie.Moje cudo konczy 3 lata😱😱Pomimo ze Misia jest dosc wymagajacym dzieckiem,nie raz plakalam z bezsilnosci to nie zamienilabym obecnego zycia z NIĄ na to ktore bylo przed.
Wstala dzis lewa noga i od 6.30 juz byla gotowa do wyjscia -robimy tak jak wszystkie dzieci mala imprezke zlobkowa wiec Misia juz gotowa byla od 6🤣
Powiem Wam ze nie wiem kiedy to zlecialo😱
ale śliczna dziewczynka ❤️
 
A chodź, w nogach najwyżej cię zmieścimy 😁. Jesssu, wiesz że ja nigdzie nie byłam od jakichs 5 lat. Przed Dżonym to pieniążki były bardziej potrzebne żeby go w ogóle mieć, a teraz to pierwszy raz z nim gdzieś dalej jedziemy
Jejku zazdro tych Wloch ocĥhhhhh
Z moim mezem to ja sie nie nazwiedzalam.On jakos taki dziwny niby chce jezdzic ale a to kasy mu szkoda a to ze tak we dwojke(wczesniej) to nie chce bo on zyje zyciem sprzed 20 lat jak jego znajomi byli wolni i on tez.Wqrwi mnie to zamowie bez jego wiedzy wycieczke na przyszly rok i albo pojedzie z nami albo komis zafunduje jedno miejsce😄
U nas ciagle wymowka.In vitro,nowe mieszkanie...ble ble ble.Ceny moeszkan w Wawie sa tak drogie ze jak kiedy tu napisze ze kupilismy wieksze mieszkanie to wiedzcie ze macie do czynienia z milionerka🤣😉
 
reklama
A chodź, w nogach najwyżej cię zmieścimy 😁. Jesssu, wiesz że ja nigdzie nie byłam od jakichs 5 lat. Przed Dżonym to pieniążki były bardziej potrzebne żeby go w ogóle mieć, a teraz to pierwszy raz z nim gdzieś dalej jedziemy
To będziecie na pewno świętować i cieszyć się każdą chwilą chocby i 100 stopni bylo. To wasz cudowny moment będzie. Teraz już tylko chwytac piekne momenty!
 
Do góry