reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ja moge sie pochwalic, ze po „jedynie” 3 latach doczekalam sie nocy z jedna pobudka 😬😬 A tak to nuda, moje baby juz duze, wiec zaczyna byc widac swiatlo w tunelu i zmeczenie fizyczne zastepuja klotnie nastolatkopodobne 🤣
A jak Ty sie masz? Co to za fantastyczne wiesci? Na jakim etapie jestes?
Nieagatka, ty niby taka wredna i be, a tu na fotce taka milusia i ładniusia😍.
Jedna pobudka, łoooot?😱. Zadro😵‍💫. U mnoe jak sa 3, to znaczy że to była ta dobra noc🤦‍♀️😂😂
 
U mnie się to sprawdziło. Ciąża bezobjawową, a w domu biega ave satan🤦‍♀️🙆‍♀️😂
Myślałam, że sie myle 😵‍💫🫣🫣

Znów ja mamie wszystkie narządy obijałam rączkami i nóżkami i miała ze mną spokój. Dało mi sie puzzle, lale i dziecka nie ma godzinami :D Jadłam na śpiocha i gites ;)

Mam nadzieje, że to prucie się na żądanie nie trwa co 2 h :baffled::baffled:
 
Myślałam, że sie myle 😵‍💫🫣🫣

Znów ja mamie wszystkie narządy obijałam rączkami i nóżkami i miała ze mną spokój. Dało mi sie puzzle, lale i dziecka nie ma godzinami :D Jadłam na śpiocha i gites ;)

Mam nadzieje, że to prucie się na żądanie nie trwa co 2 h :baffled::baffled:
u mnie tez ciaza bezproblemowa i bezobjawowa, noce przespane a mały to szatan i maminsynek - czasem mam wrażenie Ze mimo ze pępowina odcięta 2 razy to i tak trzyma 🤦🏻‍♀️nie chce się bawić tylko robi wszystko ze mną
 
u mnie tez ciaza bezproblemowa i bezobjawowa, noce przespane a mały to szatan i maminsynek - czasem mam wrażenie Ze mimo ze pępowina odcięta 2 razy to i tak trzyma 🤦🏻‍♀️nie chce się bawić tylko robi wszystko ze mną
To raczej naturalne zachowanie. Dziecko przebywa głównie z rodzicami i uważa to za norme. A biedne mamy nawet siusiu spokojnie nie zrobią ;)

Myśle, że każde dziecko ma swoje etapy i trzeba ten też przetrwać - jakoś ;) Jeszcze zatęsknisz za przytulaskami jak pójdzie do szkoły i ciągle koledzy i koledzy :p :p
 
To raczej naturalne zachowanie. Dziecko przebywa głównie z rodzicami i uważa to za norme. A biedne mamy nawet siusiu spokojnie nie zrobią ;)

Myśle, że każde dziecko ma swoje etapy i trzeba ten też przetrwać - jakoś ;) Jeszcze zatęsknisz za przytulaskami jak pójdzie do szkoły i ciągle koledzy i koledzy :p :p
No już za rok zaczyna szkole - w Holandii od 4 roku życia a skonczyl 3, wróciłam do pracy jak mial 10 miesiecy i poszedł do opiekunki jak miał trochę więcej jak rok. Tylko niestety praca na 3 zmiany spowodowała ze czasem nie widzi mnie kilka dni w tyg bo wracam jak śpi. I tu pojawia się mocna tęsknota bo tata to nie mama.
 
reklama
Do góry