reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas to nie ja sprzątam tylko Wiktor, koniec zabawy - sprzątane i nie ma ze boli. Uczyłam od małego, jak jest zmęczony sprzątamy razem ale nigdy nie robię tego ja sama.
Tzn od kiedy zaczelas go uczyc ze ma sprzatac mniej wiecej? Musze o tym pomyslec… ile nauki ma taki maluszek to szok…. Chłonie wiedzę… cos niesamowitego…
 
reklama
Tzn od kiedy zaczelas go uczyc ze ma sprzatac mniej wiecej? Musze o tym pomyslec… ile nauki ma taki maluszek to szok…. Chłonie wiedzę… cos niesamowitego…
hmm u nas zaczęło się jak tylko nauczył się przemieszczać - pełzać, raczkować. Nie kończyliśmy dnia zanim nie posprzątaliśmy zabawek. Wiadomo ze na początku dużo pomagaliśmy. Potem jak już chodził naszej pomocy było coraz mniej. Nasz zaczął pełzać i raczkować jakoś jak miał niecałe 7 miesiecy. A pierwsze kroki jak miał ok 10 miesiecy.
 

Załączniki

  • IMG_7889.jpeg
    IMG_7889.jpeg
    74,6 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Do góry