reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
tylko wiesz jak to z tymi chłopami po powrocie pewnie będzie sajgon bo tatuś na wszystko pozwoli aby tylko spokój był a i sam dołoży cegiełkę do porządku a raczej jego braku 😂
U nas jest tak ze na wiecej ja ppzwalam noestety do ojca ma respekt🥴A co do porzadku to i owszem jak zostawie ich na 15min.i wracam to w salonie i sypialni jest taki sajgon ze szlak mnie trafia.ja troche ogarniam na biezaco tzn.jak rozwali po podlodze poduszki i koc a wodze ze juz sie wybawila w to to spowrotem na kanape a moj maz zlewka moze i caly tydzoen taki barlog byc byleby on nie musial sie wysilic i wstac z kanapy🤦‍♀️
 
U nas jest tak ze na wiecej ja ppzwalam noestety do ojca ma respekt🥴A co do porzadku to i owszem jak zostawie ich na 15min.i wracam to w salonie i sypialni jest taki sajgon ze szlak mnie trafia.ja troche ogarniam na biezaco tzn.jak rozwali po podlodze poduszki i koc a wodze ze juz sie wybawila w to to spowrotem na kanape a moj maz zlewka moze i caly tydzoen taki barlog byc byleby on nie musial sie wysilic i wstac z kanapy🤦‍♀️
U nas to nie ja sprzątam tylko Wiktor, koniec zabawy - sprzątane i nie ma ze boli. Uczyłam od małego, jak jest zmęczony sprzątamy razem ale nigdy nie robię tego ja sama.
 
Hejka 😊
I ja się pochwale moim in vitro-wym cudem.
20230704_184046.jpg

15.06.23 przyszła na świat Antosia ❤️ z ak ❤️
Jesteśmy zmęczone, ale szczesliwe. Mała daje popalić. Widzę po niej, że coraz więcej czasu ma otwarte oczka, mniej śpi w dzień, więc jeździmy po chacie w baby hug-u. Naprawdę polecam, podjeżdżam nawet do łazienki gdzie przez siateczkę widzę co mała wyprawia 🤭 a trafił nam się mega krzykacz, ze wszystkiego robi drame 🙈
Przy psim dziecku, super sprawdza się regulacja wysokości, jak również kąt nachylenia gdy dziecko ma refluks. Więc młoda ma tam drzemki w ciągu dnia i również wyje w nim w ciągu dnia, dlatego śpiewamy jej "to cała ja, to właśnie ja, królowa łez" 😅
A jak Wasze pociechy?
Pozdrawiam i zycze dużo cierpliwości ❤
 
Hejka 😊
I ja się pochwale moim in vitro-wym cudem.
Zobacz załącznik 1543481
15.06.23 przyszła na świat Antosia ❤️ z ak ❤️
Jesteśmy zmęczone, ale szczesliwe. Mała daje popalić. Widzę po niej, że coraz więcej czasu ma otwarte oczka, mniej śpi w dzień, więc jeździmy po chacie w baby hug-u. Naprawdę polecam, podjeżdżam nawet do łazienki gdzie przez siateczkę widzę co mała wyprawia 🤭 a trafił nam się mega krzykacz, ze wszystkiego robi drame 🙈
Przy psim dziecku, super sprawdza się regulacja wysokości, jak również kąt nachylenia gdy dziecko ma refluks. Więc młoda ma tam drzemki w ciągu dnia i również wyje w nim w ciągu dnia, dlatego śpiewamy jej "to cała ja, to właśnie ja, królowa łez" 😅
A jak Wasze pociechy?
Pozdrawiam i zycze dużo cierpliwości ❤
Gratuluję:) ale mały Słodziak:)
 
Hejka 😊
I ja się pochwale moim in vitro-wym cudem.
Zobacz załącznik 1543481
15.06.23 przyszła na świat Antosia ❤️ z ak ❤️
Jesteśmy zmęczone, ale szczesliwe. Mała daje popalić. Widzę po niej, że coraz więcej czasu ma otwarte oczka, mniej śpi w dzień, więc jeździmy po chacie w baby hug-u. Naprawdę polecam, podjeżdżam nawet do łazienki gdzie przez siateczkę widzę co mała wyprawia 🤭 a trafił nam się mega krzykacz, ze wszystkiego robi drame 🙈
Przy psim dziecku, super sprawdza się regulacja wysokości, jak również kąt nachylenia gdy dziecko ma refluks. Więc młoda ma tam drzemki w ciągu dnia i również wyje w nim w ciągu dnia, dlatego śpiewamy jej "to cała ja, to właśnie ja, królowa łez" 😅
A jak Wasze pociechy?
Pozdrawiam i zycze dużo cierpliwości ❤
No Hej Cukiereczku❤️
 
reklama
U nas jest tak ze na wiecej ja ppzwalam noestety do ojca ma respekt🥴A co do porzadku to i owszem jak zostawie ich na 15min.i wracam to w salonie i sypialni jest taki sajgon ze szlak mnie trafia.ja troche ogarniam na biezaco tzn.jak rozwali po podlodze poduszki i koc a wodze ze juz sie wybawila w to to spowrotem na kanape a moj maz zlewka moze i caly tydzoen taki barlog byc byleby on nie musial sie wysilic i wstac z kanapy🤦‍♀️
skąd ja to znam 🤦
 
Do góry