reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja tam sie ucieszylam na drugi dzien w pracy.Odppczywam od domu.mimo ze Miske kocham miloscia absolutna to potrzebuje tego czasu z doroslymi i od noej.Woesz moja to taka zywa i podla ze ja w noedziele juz poniedzialku sie nie moge doczekac takze ten...🤔🤪
nie moge ogarnac jak mozesz pisac o dwulatce, ze jest podla… Jakos tak mnie to mega razi.
 
nie moge ogarnac jak mozesz pisac o dwulatce, ze jest podla… Jakos tak mnie to mega razi.
Bo to ja najlepiej okresla niestety.Ostatnio ma faze bicia zwlaszcza mnie i to gdzoe popadnie ot o wszystko.Nie wiem czy to normalne ale jak jej mowisz ze boli-bo naprawde potrafi przylpzyc czy potargac za wlosy -to ona zadowolona i jeszcze sie cieszy i smieje.
 
Bo to ja najlepiej okresla niestety.Ostatnio ma faze bicia zwlaszcza mnie i to gdzoe popadnie ot o wszystko.Nie wiem czy to normalne ale jak jej mowisz ze boli-bo naprawde potrafi przylpzyc czy potargac za wlosy -to ona zadowolona i jeszcze sie cieszy i smieje.
wiec ja powtorze - ona ma dwa lata. Poczytaj co sie z nia dzieje, jaki to dla niej trudny czas. Masz byc jej wsparciem i drogowskazem, a nie zakladac, ze ten malutki czlowiek robi to, bo jest zly. Dzieci sie zle nie rodza, wszystko co ona wie o zyciu wie od Was, jej najblizszych. Bije, bo nie radzi sobie z emocjami, nie bo jest podla 🤦🏻‍♀️
 
Ciesz się że masz gdzie wracać, ja jestem bezrobotna, i szukam czegoś normalnego a ceny w sklepach mnie przerażają.
no wracać to mam gdzie bo tam w tym Srauflandzie nie ma kto pracować więc czekają 😂a co do cen to masz rację ceny kosmos my dodatkowo mamy dwa kredyty więc że tak powiem bank się nie pyta czy ja chcę wrócić 😜pomimo tego że partner zarabia ładnie to jedzą nas raty więc na jedną pensje absolutnie nie możemy sobie pozwolić 🥹
 
Ja nie pocieszę bo sama nie mogłam się doczekać kiedy wrócę do ludzi😜
Ale spokojnie. Na początku jest trochę ciężko z organizacją a potem jak wpadniesz w rytm to idzie sprawnie🙂
no ciężko będzie bo mała dopiero od września do żłobka ale moja mama będzie jej pilnowała w lipcu a w sierpniu Grzesiek ma urlop no ale stan mojego umysłu jest nie opisany 😜jeszcze jak się dowiedziałam że chcą mnie dać na punkt informacyjny gdzie każdy przychodzi z żalami to serio myślę że mogę wystąpić w Uwadze 😂😂😂
 
reklama
Ja tam sie ucieszylam na drugi dzien w pracy.Odppczywam od domu.mimo ze Miske kocham miloscia absolutna to potrzebuje tego czasu z doroslymi i od noej.Woesz moja to taka zywa i podla ze ja w noedziele juz poniedzialku sie nie moge doczekac takze ten...🤔🤪
tylko wiesz jak to z tymi chłopami po powrocie pewnie będzie sajgon bo tatuś na wszystko pozwoli aby tylko spokój był a i sam dołoży cegiełkę do porządku a raczej jego braku 😂
 
Do góry