reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kurcze u nas mm tez odzoe non stop nawet w nocy🤦‍♀️
ja tez w nocy odstawilam mowiac, ze spi. Bunt byl 3 dni, z czego jedna noc tak fest, potem juz luzik. Szkoda zebow, nocne jedzenie robi duze szkody. Lepiej niech poplacze moment i zapomni o butli w nocy niz niech placze potem na fotelu dentystycznym jak bedzie miec 4 lata. Wierz mi, nie chcesz tego widziec…
 
ja tez w nocy odstawilam mowiac, ze spi. Bunt byl 3 dni, z czego jedna noc tak fest, potem juz luzik. Szkoda zebow, nocne jedzenie robi duze szkody. Lepiej niech poplacze moment i zapomni o butli w nocy niz niech placze potem na fotelu dentystycznym jak bedzie miec 4 lata. Wierz mi, nie chcesz tego widziec…
Ja byłam z moimi szogunami w poniedziałek u stomatologa i każda po jednej dziurce, ale to starsza 10 latka panikara narobiła więcej chalasu 😂😂😂
 
Ja byłam z moimi szogunami w poniedziałek u stomatologa i każda po jednej dziurce, ale to starsza 10 latka panikara narobiła więcej chalasu 😂😂😂
moja 4 latka miala 4 ubytki - w wyniku zaniedbania wczesniejszej stomatolog i jak sie dowiedielismy mega slabych zebow. Rekonstrukcja 2 zebow, korona na trzecim - u 4 latki. Wyobraz to sobie… w sumie pewnie z 10h na fotelu, zajebiscie dala rade, ale ile to kosztowalo nerwow jej i moich to szkoda gadac…
 
moja 4 latka miala 4 ubytki - w wyniku zaniedbania wczesniejszej stomatolog i jak sie dowiedielismy mega slabych zebow. Rekonstrukcja 2 zebow, korona na trzecim - u 4 latki. Wyobraz to sobie… w sumie pewnie z 10h na fotelu, zajebiscie dala rade, ale ile to kosztowalo nerwow jej i moich to szkoda gadac…
Oj to współczuję, biedna maleńka. Moja 10 latka pierwszy ubytek ale już w stałym zębie, nie chce panna myć dokładnie zębów to pocierpiała może to ją czegoś nauczy.
 
reklama
Do góry