reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magdo - na sam koniec moje wyniki też się posypały. Dostałam żelazo w szpitalu.
Sznurki - myślę, że lekarze czasem przesadzają opowiadając, ile mogą w szpitalu. potem się boją coś załatwić.
 
Madzialenak mi dr ostatnio myślał,żeby mi żelazo przepisać, ale jednak zdecydował,że mam się zdrowo odżywiać, z jakiegoś powodu woli żelazo z jedzenia, a nie z tabletek. Ale ja tak za dobrze to się jednak nie odżywiam bo nie ma mi kto zakupów robić, więc kicha. Zrobię i ja jutro wyniki. A Ty się nie martw, bo na pewno dr temu zaradzi.
 
Madzialenak ja też mam słabą hemoglobine 10,7 i przyswajalność też mam kiepską, lekarz powiedział, że mam nie brać tabletek. Staram się dobrze odżywiać, w piątek jeszcze raz poproszę o przepisanie jednak jakiś tabletek, bo mam wizytę w szpitalu. Pozdrawiam
 
Kate powiedz czy Tobie też się robi słabo? tak jakbyś miała zaraz zemdleć? szczególnie jak stoję lub chodzę tak mi się źle robi.
 
dziewczyny ja jeszcze gdzieś czytałam,że takie żelazo z tabletek to ma niedobry wpływ na łożysko, więc może z tego powodu lekarze są niechętni temu aby przyjmować żelazo w tabletkach
 
reklama
Ja polecam zamiast zelaza tabletki burak. Tez mialam anemie i je bralam ( tym bardziej, ze zelazo powoduje trudnosci z wyproznieniem a ja mialam straszne zaparcia). Tabletki przetestowane przez moja Mame, miala silna anemie ( tak zaawansowana, ze potrzebne byly3 transfuzje krwi), nowotwor, operacje usuwania 15 cm jelit. Po operacji brala te tabletki i z kazdym opakowaniem wyniki sie poprawialy.

Burak czerwony w tabletkach
 
Ostatnia edycja:
Do góry