reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy sen rób szybciutko badania i wal do klinki jak po ogień..i walcz! nie daj sobie nic wmówić a tej pannie z rejestracji machnij na koniec zgodą na refundację :tak::-D wierzę że się uda w końcu te badania doniesiesz juz wkrótce :tak:
 
reklama
Dziewczyny, a jesli cesarka jest planowana, to na ile dni przed terminem powinna się odbyc? U mnie dzisiaj burzowo, tak cięzko się oddycha, ze szok. Pozdrawiam
 
Witajcie Kochane,

Wczoraj mi tak wolno chodzil internet, ze nie moglam wejsc na forum :crazy:
Wczoraj po usg odetchnelam :-) wszystko jest ok, wszystkie pomiary w normie :-) Bardzo Wam dziekuje za kciuki!
Zabieram sie za czytanie co Was
 
Lawendowy sen bardzo sie ciesze, ze wynik histo jest ok :-) A co do refundacji to mi rece opadly. No nic jak im doniesiesz aktualny wynik to napewno Ci przeznaja. Chociaz nie rozumuiem, bo przeciez lekarze kwalifikuja a tu recepcjonistka sie wtraca:crazy:
A jak sie czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Darii, mi też ciśnienie skoczyło, bo wyszłam od dr z wizyty, złożyłam brakujące podpisy, zrobił mi scratching, kazał umówić się na następny raz, a rejestracji klops. Niestety nie dostała się pani. Doktor nic nie mówił?!
I weź tu do zdrowia wracaj. Ketonal jest teraz moim nr one :-) I bez niego ani rusz. Ale mam nadzieję, że teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej. Tylko nikt nie powiedział, z którym :-)
 
Do góry