reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
 
reklama
U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
Ja polecam marki Befado, bardzo fajnie , miękkie i są właśnie na rzepy.
 
Ja polecam marki Befado, bardzo fajnie , miękkie i są właśnie na rzepy.
Dzięki, zaraz sobie popatrzę.
A możesz polecić jakieś buciki ? Też pani kazała kupic pomimo że Kajtek nie chodzi. Więc chodzi mi o jakieś niedrogie buciki, tylko do stania przez niedługi czas jak będą w tym żłobku wychodzić z dziećmi na spacery
 
Dzięki, zaraz sobie popatrzę.
A możesz polecić jakieś buciki ? Też pani kazała kupic pomimo że Kajtek nie chodzi. Więc chodzi mi o jakieś niedrogie buciki, tylko do stania przez niedługi czas jak będą w tym żłobku wychodzić z dziećmi na spacery
Ja pierwsze buciki kupiłam synkowi jak zaczął chodzić i to były adidasy Lasocki, ale tanie nie były i w sumie szkoda by mi było kasy gdyby jeszcze nie chodził, więc ciężka sprawa z tymi butami 🤷
 
Dzięki, zaraz sobie popatrzę.
A możesz polecić jakieś buciki ? Też pani kazała kupic pomimo że Kajtek nie chodzi. Więc chodzi mi o jakieś niedrogie buciki, tylko do stania przez niedługi czas jak będą w tym żłobku wychodzić z dziećmi na spacery
naszymi pierwszymi bucikami były attipasy, kolejne już trzewiki z emela. Ale nasz już biegał na 10 miesiecy wiec nie było problemu. Teraz po domu chodzi w befado a na zewnątrz emele. Zaraz czeka nas zakup kolejnych bo stopa rośnie szybko 🙈 będzie miał kajaki po mężu.
 

Załączniki

  • IMG_3711.jpeg
    IMG_3711.jpeg
    119,1 KB · Wyświetleń: 68
U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
cos z meeeega elastyczna podeszwa, ale taka totalnie, bo skoro nie chodzi to ma byc prawie jak skarpetka. Inna sprawa na spacery, tam musi byc cieply but z podeszwa zeby nie zmarzl jelsi maja zamiar go stawiac na nogi…
 
Dzięki, zaraz sobie popatrzę.
A możesz polecić jakieś buciki ? Też pani kazała kupic pomimo że Kajtek nie chodzi. Więc chodzi mi o jakieś niedrogie buciki, tylko do stania przez niedługi czas jak będą w tym żłobku wychodzić z dziećmi na spacery
Patrz w Deichmann, kocham elefanten. Jak gdzieś będziesz w mieście koniecznie zobacz, takich malutkich jest dużo na wyprzedażach. Sprawdź też online.
CCC nie lubię , czasem coś się dobrego vtrafi ale to trzeba poszukać.
Jeśli Kajtek nie chodzi Befado będą za sztywne. Kup skarpety z taką podeszwa, powinno wystarczyć jako kapcie. Zapytaj pan.
Te skarpety z podeszwą z różne, chyba najlepsze coś w stylu jak przesłałam . Podeszwa jest miękka i w niczym dziecku nie przeszkadza.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-13-10-25-46-453_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-13-10-25-46-453_com.android.chrome.jpg
    217,7 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
U nas rewolucja. Mały 30tego stycznia aczyna tydzień adaptacji w żłobku. Tak jak wcześniej pisałam, miał iść dopiero w kwietniu ale jest lipa z miejscami w żłobkach. I pani mi w jednym powiedziała, że albo go daję teraz albo przyjmie inne dziecko i już nie będzie w tym roku wolnego miejsca. U nas są tylko dwa zlobki w okolicy. W państwowym nie ma miejsca i daję go do prywatnego.
Jakie mam mu kupic kapcie? Coś polecicie? Musi je mieć obowiazkowo i pani mówiła, że najlepiej na rzepy
To faktycznie rewolucja u was , ale będziesz miała chwilkę dla siebie A mały bedzie miał nowych kolegów i koleżanki;)
 
Patrz w Deichmann, kocham elefanten. Jak gdzieś będziesz w mieście koniecznie zobacz, takich malutkich jest dużo na wyprzedażach. Sprawdź też online.
CCC nie lubię , czasem coś się dobrego vtrafi ale to trzeba poszukać.
Jeśli Kajtek nie chodzi Befado będą za sztywne. Kup skarpety z taką podeszwa, powinno wystarczyć jako kapcie. Zapytaj pan.
Te skarpety z podeszwą z różne, chyba najlepsze coś w stylu jak przesłałam . Podeszwa jest miękka i w niczym dziecku nie przeszkadza.
one sa super ale strasznie spadaja. U starszego chodzacego dziecka fajne, ale u raczkujacego juz gorzej. Btw mam dokladnie te 😁
 
reklama
Do góry