reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
mamcia oj biedna Lily :no: tyle szczęścia w nieszczęściu że jest malutka i szybciutko o tym zapomni, a i Wy będziecie mieć z głowy bo już to przejdzie
Pola ale bujna czuprynka :-) no śiczny maluszek :tak:
Witaj agatakat, a ja u Ciebie ze starankami?
No strasznie te moje dzieciaki przechodza ta ospe, cale ciala zasypane jeszcze nie widzialam zeby jakies dziecko mialo tyle krost :no:. IMG_1975.jpg
Zobaczcie jaki smutasek :-(
 
Verita to zalezy od Ciebie kiedy zrobisz plan porodu bo mozesz juz robic.Co do cesarki to nie wiem jak to jest-musisz ze swoja polozna pogadac.

Bulkaasia witaj:-)

Mamcia ale bidulka:-(Jedyny plus taki ze przejdzie i bedzie juz miec z glowy.
 
mamcia oj jaki Smutasek :( zdrówka dla Lily :* widzę że ma uszka przekłute, była tym zainteresowana? ciągnęła się za uszka? u nas cięzko ciężko.. mężu ma mase roboty w pracy i w weekend też pracował, ja też wieczorami w książkach siedze to jak się kładziemy do łóżka to sama nie wiem kiedy a już śpimy :happy:
bulkaasia witaj! gratuluje małej fasolinki :tak:
 
Kamila i jak u ciebie,zaczelo sie cos ?? obys urodzila do niedzieli,aby nie musieli wywolywac ;) &&&&
Mamcia bidulka ,duzo zdrowka dla Lily,aby krostki szybko zeszly ..jak patrze na jej zdjecie,to az sie serce lamie..zawsze taka usmiechnieta,a teraz taki smutasek...................buziak dla Malutkiej od e-cioteczki :*
Bulkasia witaj i tutaj :)
 
agatakat kolczyki zrobilismy jak miala 6 mies. i super zadnego paprania itd.
Nocka jakos zleciala chociaz bardzo sie balam ale tylko 3 razy wstawalam do malej. Ale dzis ma jeszcze wiecej kropek :no:. I ciagle sie drapie....Na brodzie ma 4 takie wielkie ze az sie boje ze jak odpadna to slad na dlugo po nich zostanie, a jej ciagle slina leci bo chyba zeby te z tylu jej wychodza....Uciekam bo juz placze i pokazuje ze pupa swiedzi :-(.
 
mamcia oj :no: sama nie wiem jak bym moją upilnowała żeby tego nie drapała.. poczekajcie aż wszystko przejdzie i może wcale śladu nie będzie miała. Pozatym teraz są pewnie jakieś maście i jak na świeżo posmarujesz blizne to wszystko zniknie :-)
 
reklama
Do góry