reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Dziewczyny w ktorym tygodniu ciazy robilyscie plan porodu jesli robilyscie? Kiedy polozna ustalila z wami jak bedzie orod przebiegal czy cc czy sn? Czy samemu trzeba powiedziec ze sie chce np. cc? Jak tak to kiedy?
 
polaa magda gratulacje!!!!
kamilalopez trzymam kciuki kochana:tak: ja tez sie naczekalam
dzis dopiero mam lapka wiec tylko na chwilke do was zagladam moj Alex straszny zarlok tydzien temu wazyl juz 4300:szok: spi cyca robi kupe i tak na okraglo niestety amelka zazdrosna i ma okres na potworne piski ale maysle ze to sie unormuje tzn taka mam nadzieje:-D tesciowa opuszcza nas w niedziele wiec wtedy zacznie sie prawdziwa jazda:-p
kochane pozdrawiam i wszystkim mocno kibicuje
 
Kamila a ty dalej 2w1 ..,bidulko daj znac jutro po spotkaniu z polozna ;-)
Karis zazdrosc jest zawsze..niewazne jaka jest roznica wieku,ale po malutku ogarniecie wszystko ;-)powodzenia i duzo sily oraz cierpliwosci
 
Madlen u nas nie bylo zazdrosci ani na poczatku ani teraz (teraz raczej spory o zabawki). Zauwazylam ze zazdrosc wystepuje czesciej tam gdzie starsza jest coreczka. Nie wiem czemu tak sie dzieje. Jak bede w ciazy to sama sie przekonam jak Lily zareaguje na rodzenstwo :tak:, bo o Kacpra sie nie martwie.
Za tydz. @, siedze i juz sobie wbijam do glowy ze pewnie jestem :blink:, a nie chce sie nastawiac bo potem rozczarowanie.
 
@ powinnam dostac 25 czerwca.
Dziewczyny z mala masakra tak ja wysypalo :no:, we wlosach ma chyba z 20 ogromnych babli, o twarzy to juz nie wspomne :no:. Cala jest obsypana...biedna...brak slow...juz nie mam sily az plakac mi sie chce...
 
Verita ja tak szczerze to zrobilam dopiero tydzien temu bo wczesniej mi sie nie chcialo.W poprzedniej ciazy napisalam miesiac przed planowanym porodem ale i tak nie potrzebnie bo polozna o wszystko mnie sie pytala na porodowce i zastanawialam sie po co to pisalam jak i tak o wszystko sie pytala co mialam napisane w planie.

Karis karmisz malego tylko piersia?Co do Amelki to za jakis czas sie przyzwyczai,najwazniejsze zeby jej tez duzo czasu poswiecac (widze ze juz skonczyla 2 latka,przeoczylam kiedy-100 lat dla niej).Tesciowa pojedzie to i tak dasz rade,nie ma wyjscia-najwazniejsze ze mialas pomoc przez pierwsze dni:-)


Bylam u poloznej i mam sie stawic w szpitalu na wywolanie o 8.30 rano w niedziele,chyba ze zdaze wczesniej urodzic-na co licze bo inaczej znow nie uda mi sie rodzic w wodzie:-(
 
kamilalopez czyli pozno to zrobilas, myslalam ze to sie robi ze 3 miesiace wczesniej :szok:,czyli kiedy ja bede wiedziala ze moge miec cesarke? A jak porod sie zacznie wczsniej to nawet nie bedziemy przyszykowani na tak opcje. Zaczynam byc przerazona tym wszystkim a moja polozna tak beztroska sie wydaje ze szok.:baffled:
 
reklama
mamcia oj biedna Lily :no: tyle szczęścia w nieszczęściu że jest malutka i szybciutko o tym zapomni, a i Wy będziecie mieć z głowy bo już to przejdzie
Pola ale bujna czuprynka :-) no śiczny maluszek :tak:
 
Do góry