reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej,

kamila nie mam zamiaru Cie prześcignać;-) chyba, ze do nastepnego piatku nie urodzisz to wybacz ale idę pod nóż i nic nie poradze na to:tak: ale pewnie zdążysz, powodzenia:-)

karis super, że tak szybko poszło, tylko pozazdrościć:zawstydzona/y:

jeju ja juz nie mam na nic sily:-:)zawstydzona/y: ale caly czas coś robię, bo nie usiedzę w miejscu:-D wszystko przygotowane dla Małego i czekamy na 15tego :) ewentualnie 14tego bo mama juz bedzie u nas od poludnia:tak:
 
reklama
Polaa nic kompletnie,chyba bedziesz pierwsza-nawet najmniejszego skurcza nie mialam i juz sie boje ze znow przenosze i bedzie trzeba wywolywac a ja juz chce urodzic.Codziennie mowimy mlodemu zeby juz wylazil,ale niestety nie slucha:-D We wtorek mam spotkanie z polozna i bede ja blagac zeby juz ustalic date wywolywania jesli nie urodze do terminu bo bym chciala zeby to bylo zaraz po terminie.
 
reklama
karis porod expressowy,tylko zazdroscic ;-)
magda ogromne gratulacje !!! :happy:
kamila widze,ze twoj skarbek tez nie ma ochoty wyjsc na ten swiat..,aby szbko poszlo i Malenstwo bylo juz po drugiej stronie brzuszka :tak:;-) &&&&&&&&&&&&
pola u ciebie termin cc coraz blizej..3mam &&&&&& :tak:
a ja czekam ,bo w tym tyg.beda wyniki krwi..czy p.ciala rosna czy nie..jesli tak to wizyta szybciej a jak nie to dopiero pod koniec lipca,jak bede miala duzy scan ..oby nie rosly ..
juz czuje moje Malenstwo,wiec jestem spokojniejsza..tylko,ze te ruchy jeszcze nie sa zbyt mocne i czesto..na takie porzadne kopniaczki to jeszcze troszke musze poczekac...z mdlosciami tez juz lepiej..jeszcze mdli,ale bynajmniej nie musze caly czas przytulac kibelek :-)
milego dnia :tak:
 
Do góry