reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

pola ty nawet nie probuj wpychac sie ,:-D..do 15 juz duzo nie zostalo..;-)
karis ja tez czekam na fotke maluszka :tak:
kamila teraz czekam na ciebie i kciuki juz zaciskam ;-)
mamcia &&&&&&& za twoje staranka ;-)
dziewczyny,powiedzcie mi jak tutaj wyglada te duze usg ?? jakos rozni sie od normalnego ??
u nas piekna pogoda..:yes:,zeby tylko nie bylo takich upalow,jak ostatnio..tak jak jest teraz,jest OK :blink:
milego weekendu,bo nie wiem,czy dam rade zajrzec na BB :sorry2:,najszybciej chyba w pon.
 
reklama
Karis SERDECZNE GRATULACJE!!! DOCZEKALAS SIE MALENSTWA!!!!!

jak znajdziesz chwilke to opisz porod bo wszystkie umieraja z ciekawosci!!!! duzo zdrowka dla Ciebie i Alexandra:-)
 
Dzieki dziewczyny za & za staranka :), co bedzie to bedzie ;).
U nas od wczoraj OSPA w domu. Kacper ma, i ciekawa jestem czy Lily sie zarazi. Teraz dzieci maja troche wolnego od szkoly a my musimy w domu siedziec :-(, wysypalo mlodego strasznie...
 
Madlen ja nie wiem czym sie rozni takie USG,moze poprostu jest dokladniejsze?

Mamcia zdrowia dla dzieciaczkow.

Pogoda sie popsula i od wczoraj pada wiec czeka nas siedzenie w domu,najgorsze to ze zapowiadaja deszcz na caly tydzien :wściekła/y:akurat jak dzieci maja wolne.Od wczoraj juz mam tate wiec teraz smialo moge rodzic i mam nadzieje ze uda mi sie w tym tygodniu:-DMusze poprobowac roznych sposobow na przyspieszenie,moze na mnie podziala:-)
 
U nas ta sama pogoda, bo ja tez z Londynu ;-).
Mlodego tak wysypalo ze jestem w:szok:. Duzy chlopak a placze strasznie wszystko go swedzi, obsypany jest od czubka glowy po stopy, nawet na wewnetrznej stronie stopy mu wyszla krosta :baffled:...dobrze ze chociaz goraczki nie ma.
Kamilalopez pewnie sie niedlugo zacznie :tak:.
 
Witam,

mamcia zdrówka dla syna:tak:

kamila i jak samopoczucie? Bierze Cię coś?;-):-)

karis jak Maluszek? odezwij się:tak:

mnie jakieś skurcze łapią:baffled: obym wytrzymala do nastepnego czwartku, do przylotu mamy
 
Polaa niestety nic narazie-musze zaczac stosowac te rozne sposoby na wywolanie bo boje sie ze jeszcze przenosze jak Olivie.Mam nadzieje,ze w tym tygodniu urodze,a Ty mnie czasem nie przescignij;-)
 
Witam wszystkie mamusie, ja mam termin na grudzien i bede rodzic w szpitalu w Reading. Sa tu jakies mamy ktore rodzily albo beda rodzic w tym szpitalu?
Pisalam na forum mamy z Reading ale nikto sie nie odezwal.
 
reklama
Do góry