reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Polaa dzieki.Fajnie Twojej mamie sie zlozylo ze rodzila we wszystkie miesiace lata:-D
Ja mam wizyte z polozna za 2 tygodnie ale mam nadzieje ze nie dotrwam juz:-D

Karis caly czas trzymam kciuki za Ciebie i mysle czy juz... Tak wlasnie szukam czegos bo chce sie jak najszybciej przeprowadzic ale jak narazie nic ciekawego,a chciala bym cos z ogrodkiem najlepiej-wiec raczej nie uda mi sie przed porodem.

Kaska Ja tez nie mialam in vintro,ale corke rodzilam 11 dni po terminie-porod wywolywany,bolalo okropnie ale rodzilam tylko 5 godzin wiec szybko poszlo.

Karolak zycze Ci zebys sie nie meczyla przez lato:-)

Madlen ciesze sie ze wszystko ok z maluszkiem.Napewno beda ciagle tylko dobre wiesci;-)

A ja sie ostatnio troszke wystraszylam ze bede musiala przebukowac tacie bilet bo rozwalil sobie reke w pracy pod koniec tygodnia i ma az 16 szwow i moja mama panikara ciagle gadala ze nie wie czy zdaza mu sciagnac szwy do tego piatku bo to brzydko wyglada(a tu jak bym chciala z nim pojsc prywatnie to za duzo to kosztuje)ale na szczescie jak dzis byl na opatrunku to mu powiedzieli ze w piatek szwy sciagaja wiec przyleci w sobote no i w sobote w nocy moge juz rodzic:-D

Milego wieczoru dziewczyny
 
reklama
witam :-)
u nas juz po pieknej pogodzie..niby zimno nie jest,ale od wczoraj wieczor pada..,a na sobote mielismy zaplanowany piknik ..chyba raczej z naszego piknikowania nic nie bedzie :wściekła/y:
karis mam nadzieje,ze juz tulisz swojego Maluszka..kciuki caly czas 3mam :tak:
kamila dobrze,ze tacie sciagna szwy i przyleca rodzice ,tak jak bylo w planach ;-)..za ciebie tez kciuki,bo widze ze dobijasz do mety..
pola za niedlugo tez...
jak ja wam zazdroszcze..wy juz na koncowce,a ja na poczatku..gdzie tu do grudnia..
dwojke dzieci mam z wiosny-marzec i kwiecien i jak dla mnie to byly najlepsze miesiace na rodzenie dzieci..nie bylo upalow (jedynie poczatki ciazy,ale jakos dalam rade:-D),a potem na wiosne moglam caly dzien byc z maluchami na dworzu..
teraz termin mam na poczatek grudnia ..mam nadzieje,ze zimy u nas nie bedzie w tym roku ;-)
 
madlen super ze widzialas maluszka :D i jest wszystko dobrze.
karis mam nadzieje ze juz tulisz malenstwo :tak:.
U nas ochlodzenie, teraz jak dzieciaki od jutra maja troche wolnego od szkoly to caly tydz. pokazuje ze ma byc 19st. :no:, a wczoraj kupilismy wiekszy basen dla dzieci.... raczej nie bedzie narazie uzywany :(.
Pozdrawiam i zycze milego dnia.
 
30 maja o godzinie 10.20 godz przyszedł na świat nasz skarb Alexander, waży 3770 g pięknie cyca, jesteśmy już w domku od wczoraj:-) i czujemy się dobrze.Serdecznie pozdrawiamy i jak znajde chwilke czasu to napisze cos wiecej:tak: Lepszego porodu nie moglam sobie wymarzyc:-D
 
Madlen dzieki:-) a przylatuje tylko tato,ale za to na minimum miesiac wiec sie ciesze bo sobie troszke odsapne i jak urodze to bede miala pomoc:-)

Karis GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! w koncu sie doczekalas.Mam nadzieje ze szybko znajdziesz chwilke zeby wrzucic fotke i opisac porod ,domyslam sie ze byl expresowy:-) no to teraz moge juz rodzic:-D
 
reklama
Karis Gratulacje, czekamy na fotkę Małego:tak:

kamila no to teraz Twoja kolej;-) ja czekam spokojnie jeszcze te dwa tyg. i nie wpycham sie w kolejkę:-D

madlen ja zawsze mowilam, ze marzec i kwiecien to super miesiace na porody:-D nie ma upalow na koniec, a pozniej kiedy to chodzi się na spacerki z dzieckiem a nie brzuchem, ja Kube rodzilam w listopadzie i zdecydowanie lepiej listopad niz teraz czerwiec, moje odczucia
 
Do góry