reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej dziewczyny troszke tu nie zagladalam.....

Mam pytanko czy daly Wam juz polozne liste rzeczy jakie trzeba zabrac ze soba do szpitala dla siedzie i dla dziecka???
Bo tak sobie mysle, ze moze po malu zaczelabym sie pakowac... ale nie wiem co....:baffled:

Pomocy!!! Wy juz macie doswiadczenie :tak:
 
reklama
karis to super, że się przekręcił:tak:

kamilalopez a dziękuję, dzisiaj zdecydowanie lepiej:tak:
po prostu wczoraj chyba się dużo narobiłam i dlatego. Zobaczymy co bedzie dalej.

Sunshine ja nie pamietam jak to było z tą listą ale dawała mi na pewno przy Kubie:tak: tez wczesniej sprawdzalam co trzeba wziąść w ksiazeczkach, ktore dostałam.
ja mam dla siebie przygotowane do szpitala:
recznik, dwie koszule nocne, kosmetyki, szlafrok, pantofle, podpaski (te ogromne ble), majtki zamowilam dzisiaj (przy Kubie ich nie mialam a teraz zamierzam wziąść), staniki do karmienia i wkladki laktacyjne.
A dla Małego: ręcznik, kocyk, niedrpaki, czapeczki, pajacyki, body, polspiochy plus ciuszki na wyjscie, chusteczki mokre, pampersy i chyba tyle, pewnie o czymś zapomnialam ale dziewczyny mnie uzupełnią;-)
 
Polaa- A te majtki to gdzie zamowilas na Allegro te siatkowe czy jeszcze jakies inne?
Wczoraj pochodzilam po sklepach i rozgladalam sie za tymi rzeczami dla mnie i to co znalazlam to underwear pants ale to chyba nie takie co? i maternity pads to, to sa chyba te wielkie podpaski a w Boots sa jeszcze maty i nie wiem czy je tez potrzeba czy nie.
Z tego co mymienilas to w sumie wiekszosc mam tylko nie mam tych majtaso i wkladek laktacyjnych.
 
Na Amazonie:tak:
http://www.amazon.co.uk/Disposable-...S55O/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1334418678&sr=8-7

ja przy Kubie miałam tylko podpaski, nie mialam zadnych majtek i dalam radę:tak: podobno po cc nawet lepiej podpaski, nie wiem ile w tym prawdy bo ja mialam cc ale nieplanowana i majtek nie mialam kupionych. Nawet nie wiem czemu, chyba ich na liscie nie bylo, nie pamiętam.

Maternity pads to te wielkie podpaski, masz racje.
Ja je kupilam w Boots'ie.
A maty tj. te podklady, tak?
Mi zmienialy co po chwile w szpitalu i nie musiaam miec swoich
 
Ja mialam ze soba jednorazowe majtki w szpialu (kupilam w bootsie)uzywalam ich i strasznie mnie denerwowaly,ale + jest taki ze wyrzucasz do smieci i juz,wiec tym razem tez kupie.

Co do listy to ja w poprzedniej ciazy nie dostalam od poloznej i pytalam sie dziewczyn na forum co zabrac i sprawdzalam tez w internecie.Oprocz tego co Polaa napisala to ja zabralam butelke i mleko gotowe w kartoniku w razie gdybym pokarmu nie miala bo wiem ze wtedy jakos wycofali ze szpitala mleko i butelki i kazdy kto mial zamiar karmic butelka musial miec swoje. Poza tym mialam tez gazety ktore sie przydaly bo pomimo wykonczenia po porodzie,nie moglam do pozna usnac wiec mialam co czytac.Powinno sie miec tez cos do przegryzienia w razie gdyby sie zglodnialo bo w szpitalu nie daja jedzenia kiedy sie ma na nie ochote;-)
 
No właśnie, kamila, dzięki, mialam pytać o butelki i mleko. Bo przy Kubie nie bralam ich do szpitala bo chcialam tylko piersia karmić ale to co przezylam wtedy (znikome ilości pokarmu) to teraz nie ryzykuję. i chce wlasnie Malego dokarmiać:tak:
 
reklama
Z tym mlekiem to chyba zależy od szpitala bo jak ja urodziła Nataszkę to karmiłam piersią ale inne dziewczyny co ze mna na sali leżały i karmiły mm to dostawały takie małe buteleczki z mlekiem przy których były smoczki jednorazowe.
 
Do góry