reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzień dobry :)
U nas wszystko ok,ostatnio mało czasu na forum bo Natasha zaczeła chodzić więc muszę być ciągle w pogotowiu. A jak siadam do laptopa to ona od razu przy mnie jest i chce klikać wiec nie mam jak przy niej korzystać :)
Brzuch już mam dość duży,coraz ciężej już,mamy salon na dole a sypialnie na górze wiec chodzenie po schodach już jest strasznie męczące-zwłaszcza z małą na rękach.
 
reklama
hejka
jak skończyłam smażyć pączki to już nie miałam na nie ochoty:sorry: a wyszło mi ich 24 duże sztuki mąż na diecie hehe więc już dziś do pracy zabrał 5:-D
joasia uważaj z tym noszeniem
kamila to w którym będziesz tygodniu jak będziesz lecieć bo w różnym tygodniu linie lotnicze wymagają zezwolenia od lekarza pewnie odmiana napewno dobrze ci zrobi:tak:
silene czyli typowo ciążowo
ja i tak wolę wiosnę i lato :-) w tej części anglii nie mam co się uskarżać bo nie leje dużo. W sumie fajnie że nie muszę uważać żeby nie walnąć gdzieś z powodu śliskiego chodnika bo w ciąży to trochę niebezpieczne. Ale nie powiem jak jest śnieg to fajna zabawa z dzieciakami a jak pada deszcz to masakra....
 
Witam
Karis
ja tez tak czesto mam,ze cos robie i jak skoncze to ochota odchodzi:-)Co do lotu to bede leciala jak bede 26+4 i wracala jak bede rowno 28-w ryanairze wymagaja od 28 tygodnia zaswiadczenie,a ja gadalam z moim lekarzem przed kupnem biletu bo nie wiedzialam jeszcze na kiedy dokladnie kupie to powiedzial ze mi podpisze wiec nie ma problemu:-)

Silene czego sie nie znosi zeby miec takie male szkraby:-)

Dziewczyny wczoraj myslalam ze padne normalnie-8 lutego bylam 2 raz w szpitalu gdzie zrobili cytologie i wyslali do badania ale powiedzieli ze wszystko ok,mam skonczyc antybiotyk(skonczylam nastepnego dnia) i wczoraj przyszedl mi list ze szpitala wystawiony 14stego ze mam z tym listem jak najszybciej isc do lekarza bo znalezli bakterie i lekarz musi mi cos przepisac.Nie kumam dlaczego takiego badania nie wykonali natychmiast jak bylam 2gi raz tylko dopiero po kilku dniach.Teraz minelo juz 10 dni od czasu jak bylam w szpitalu i skad moge wiedziec ze dalej potrzebuje jakiegos leku bo moze tamten antybiotyk to wyleczyl przez tyle dni-poza tym juz wszystkie dolegliwosci ustaly i co,pojde do lekarza znow dadza antybiotyk. To jest jakas paranoja.Jesli jest podejrzenie jakis bakterii u kobiety w ciazy to takie badanie powinni wykonywac natychmiast a nie zwlekac kilka dni:wściekła/y: teraz nie wiem co zrobic bo nie chce brac antybiotyku nastepnego jesli nie jest juz potrzebny
 
hej
życzę wszystkim miłego weekendu
kamila to fajowo że możesz lecieć:tak: to spróbuj wytłumaczyć to lekarzowi może niech powtórzą to badanie jak już nie bierzesz antybiotyku?
 
hej
życzę wszystkim miłego weekendu
kamila to fajowo że możesz lecieć:tak: to spróbuj wytłumaczyć to lekarzowi może niech powtórzą to badanie jak już nie bierzesz antybiotyku?

no wlasnie tak bede musiala zrobic bo nie bede malucha faszerowac nie potrzebnie antybiotykami.

Powiem wam ze sie nudze.Moj D zabral mloda na pol dnia do jakiegos miejsca gdzie bedzie mogla poszalec a ja sprzatnelam szybko,obiad z wczoraj mam i teraz nie wiem co mam robic-chyba bede lezec przed telewizorem:-)
 
ja wczoraj zaliczyłam drzemkę w ciągu dnia:tak: byłam z synem też na urodzinach jego friendsa z przedszkola było przedstawienie kukiełek magia piosenki a później piknik na podłodze młody był zachwycony:-)
trochę mniejsza zgaga narazie:tak:
 
Tez bym chciala czasem pospac w dzien,ale Olivia nie spi wiec nie moge jej zostawic zeby rozrabiala jak ja sobie bede kimac-a jak mam okazje bo D jest w domu to mi szkoda czasu na spanie i czasem padam o 21 do lozka:-D
 
Hej Dziewczyny:-)

Ja się cieszę, że moje dziecko jeszcze śpi w dzień i to czasami nawet ponad 3 godziny:tak: zawsze sobie powtarzam, że się sama położe wtedy ale jakoś schodzi, trzeba posprzątać, obiad zrobić itp:tak: i nie ma kiedy się położyć:-D no chyba, że jestem tak padniętaa to się klade ale nalezy to do rzadkości, nie lubie spać w dzień bo pozniej chodze nie do życia.

Kurcze nie mamy imienia dla Małego, tzn. myslalam, ze mamy ale jednak mężowi sie odwidziało:-(
 
ja nie śpię ogólnie w ciągu dnia ale mąż był w niedziele i cała nasza rodzinka smurfy oglądała i tak mnie zmożyło:-p
my już po naleśnikach w dniu naleśnika:-D i teraz zgaga
 
reklama
A ja wam powiem,ze sama zmusilam Olivie do nie spania w dzien.Pierwsze kilka dni bylo ciezko i marudna bardzo byla po poludniu-jak widzialam ze pruboje sie gdzies klasc i spac to ja wczesniej kapalam zeby sie troche rozbudzila i tak po tygodniu sie przyzwyczaila.Teraz chodzi spac o 19 i wstaje o 7-8 i ja mam wiecej czasu wieczorem dla siebie,a tak jak spala w dzien to wczesniej niz o 21 nie chciala spac i minimum pol godziny jej schodzilo usniecie a czesto nawet godzine-teraz max 5-10 minut.

Karis wspolczuje zgagi:sorry:

Polaa jeszcze masz 4 miesiace na wymyslenie innego-my mamy dla chlopca ale przez ta moja niepewnosc musze poszukac dla dziewczynki tez:-)
 
Do góry