reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

bajeczka w wodzie tez jest zawsze taka opcja,że jesli nie mozesz znieśc bólu i chcesz epidural to Ci go dadzą,tyle,że wtedy wychodzisz z wody i rodzisz normalnie,także bez obaw,czasami warto spróbowac...;-)
a tego to mi już nie powiedzieli :-p Zobaczymy czy będzie u nas wanna do porodu wolna bo jest podobno tylko jedna na cały szpital :confused2: Kto wie może spróbuję ...:tak:
 
reklama
a tego to mi już nie powiedzieli :-p Zobaczymy czy będzie u nas wanna do porodu wolna bo jest podobno tylko jedna na cały szpital :confused2: Kto wie może spróbuję ...:tak:

Jak będzie wolna to spróbuj ... jak się nie spodoba i nie dasz rady to wyjdziesz z wody, położne Ci pomogą...
u mnie w szpitalu są 2 ... i jak będą wolne to spróbuję ;-)
 
czesc a wiec wlasnie czytalam na innych forach ze wlasnie nie wszystko dla dzidzi sie znajdzie w uk i proponowano wlasnie fiolet lub spirytus do pepuszka czopki na wzdecia, kolki podobno rozkow( becikow ) tutaj nie ma wiec tez czytalam ze mozna sobie o tym pomyslec ze np kosmetyki np z nivea sa dobre wiem ze sa tutaj dostepne przez internet ale ceny sa wyzsze wiec jesli na czasie jade do pl jesio autem to nie zaszkodzi cos dla dzidzi zakupic i przywiez zapytalam Was bo moze ktoras wymysli cos o czym ja nie pomyslalam hehe pozdrawiam :)
 
o wlasnie czopki i na kolki spacyfik :happy:
a rozkow chyba nie ma?ale widzialam cos podobnego maja taki jakby kocyk z dziurkami :happy:latem rodzimy wiec i tak raczej w rozkach nie bedziemy kisic dzieci .

Ale u nas wieje -szok :eek:
pogoda taka ,ze tylko jesc sie chce :-D
 
Witam,
jestem, jestem:) Podczytuje Was, ale ostatnio jestem padnieta strasznie i nie mam sily na nic.
Poza tym od miesiaca walczymy ze wszystkimi mozliwymi przypadlosciami zdrowotnymi. Jak nie grypa i biegunka, to duze problemy z oczkami i wieczny kaszel i zabkowanie. Wszystko naraz.
Mogloby sie wydawac, ze wszystko jest juz ok, ale zaczyna wracac biegunka. Wydaje mi sie, ze to moze od mleka.
Dziewczyny, czy mialyscie podobne sytuacje u swoich maluchow?? Kiedys podawalam malemu Aptamil i wszystko bylo ok. Ale potem zmienilam na Cow Gate. No i ma biegunke. Tzn teraz juz tylko 1 lub 2 luzne kopki, ale wciaz jednak ma. Zastanawiam sie, czy to moze byc od rodzaju mleka.....

Pandorka Wielkie Gratulacje dla Ciebie i Filipka

Mojemu synkowi pepuszek przemywalam tylko woda i odpadl w 7 dobie, podobnie jak chlopcom Mamuni.

Mamunia musisz kiedys zabrac chlopcow do Bitford (jesli jeszcze tam nie bylas). My sie tak wybawilismy, ze padalismy na twarze:))

Pozdrawiam wszystkie oczekujace mamusie:)
 
reklama
Witam wieczorkiem:-)
Pandorka gratulacje ,w koncu Filipka masz ze soba;-)
Ryjek
faktycznie nie maja tutaj rozkow ale jak Vanilka juz napisala,chyba nie bedziesz kisic malenstwa w tym w lato:-)Mi mama przyslala kilka rzeczy z apteki,jak np. Tantum Rosa,Spirytus do pempka i gaziki wyjalowione(smieszne bo ostatnio wyslalam mojego D do apteki zeby zobaczyl czy maja takie tutaj i powiedzieli ze oni takich gazikow w aptekach nie maja:szok:)Aftin-w razie jakby mala plesniawki dostala no i wit.D,nie widzialam tez nigdzie w sklepach butelek szklanych wiec kupili mi w Polsce.Teraz nie pamietam co jeszcze ale jak mi sie przypomni to napisze

Jesli chodzi o pepek to ja przemywalam mojej malej spirytusem i odpadl jej w 3 dobie.

kingusia powiem Ci ,ze ja jak chodzilam w pierwszej ciazy to juz na koncowce myslalam ,zeby tylko urodzic ..co tam porod ..ja i znieczulenie po co mi to ..dam rade ..
tylko czlowiek jak poczuje ten bol inaczej zaczyna myslec .
Ale z czasem czlowiek nabiera doswiadczenia ..wiec napewno jak bedziesz w drugiej ciazy to inaczej bedziesz podchodzic do pewnych spraw ..typu ceasrka ,znieczulenia, czy nacinanie krocza i tysiac innych spraw;-)
zycze Ci oczywsicei jak najmniej bolesnego porodu :tak:

Dokladnie jest tak jak napisalas.Ja od poczatku mowilam ze zadnych znieczulen a jak juz mialam skurcze co 2 minutki to odrazu powiedzialam ze epidural chce ale juz za pozno bylo bo rozwarcie mialam 9cm,ale teraz jak na to wszystko patrze to przy nastepnym porodzie tez nie chce znieczulenia:-DAle wogole to mialam rodzic w wodzie-tak mialam od poczatku ciazy zaplanowane a przez to ze prawie 2 tygodnie po terminie i porod wywolywany to niestety nie udalo sie ,ale nastepnym razem mam nadzieje ze mi sie uda:tak:
Vanilka a co do kolek to dziewczyny tutaj polecaly mi Infacol-mozesz to kupic wszedzie,dzieki Bogu narazie mi sie nie przydal(odpukac:-))
Myleene a moze to jest faktycznie od mleka?Dawno zmienilas?
 
Do góry