reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

czesc dziewczynki:-) tez bardzo bym chciala do Was dolaczyc...mieszkam w Szkocji dokladnie- Edynburgh i jestem w 27 tygodniu:-) Z opieki nie jestem zbytnio zadowolona,mialam tylko jeden skan i jedna wizyte u poloznej jak do tej pory...no ale coz do pewnych rzeczy trzeba sie poprostu przyzwycaic w tym kraju...:-( powoli zaczelam juz kompletowac wyprawke dla malej( lekarz w Polsce powiedzial mi w 23tyg ze bedzie na 99% ddziewczynka- i mam nadzieje ze sie nie pomylil bo ja zawsze o niej marzylam).teraz w sumie jest sporo przecen w sklepach wiec mozna pewne rzeczy kupc troszke taniej:-)
Ostatnio jednak coraz czesciej sie obawiam tej cholernej grypy!!!!!kurcze zawsze pisza ze najgorzej maja kobietyu w ciazy i male dzieci...sprawdzilam juz czy mozemy cos brac z lekow stosowanych w razie zarazenia no i oczywiscie odpowiedz brzmi-NIE:no::-(Co wy o tym sadzicie??nie macie zadnych obaw??
 
reklama
ja równiez poczułam kopniaczki w 18 tc tylko ze ja miałam tzw bulgotki , gdzie na poczatku nie skojarzyłam ze to ruchy malca , ale jak sie powtarzały regularnie wiedziałam ze to TO:laugh2:teraz to kopie ze az mąż wyczuwa , i jest pełem zachwytu:rofl2: a jak zjem coś słodkiego to kopie jagby w piłke grało:-)cudowne uczucie!!!

witaj Tunczyki na początku ciąży przechodziłam przeziębienia , ale teraz odpukac ani razu, obawy zawsze są no ale ba mam nadzieje ze mnie to nie sięgnie.to jest twoja pierwsza ciaza???
 
Ostatnia edycja:
tak pierwsza,chciana i planowana:-) ja poczulam pierwsze ruchy w dzien matki ale byly to odrazu kopniaczki,a w dzien dziecka mala dawala czadu jak szalona az moj mezus nawet poczul:) moze poprostu tzw bulgotanie w brzuszku przeoczylam:) tak wiec ruchy poczulam w 19 tyg:-)
 
Witam w naszym gronie Tunczyki:-)
Apropo swinskiej grypy to tez mam nadzieje ze mnie nie dopadnie.Dzisiaj u mnie w pracy dziewczyna powiedziala ze jej siostra ma i lezy od poczatku w szpitalu a do tego jest w 30 tygodniu ciazy,i ja teraz do tej dzieczyny sie nie chce zblizac bo kto wie czy ona sie od siostry nie zarazila a ja nie bede siebie i malenstwa narazac.
Nawet nie wiecie jaka jestem ciekawa jakie to jest uczucie jak maluszek kopie:-)
 
Ostatnia edycja:
Apropo swinskiej grypy to tez mam nadzieje ze mnie nie dopadnie.Dzisiaj u mnie w pracy dziewczyna powiedziala ze jej siostra ma i lezy od poczatku w szpitalu a do tego jest w 30 tygodniu ciazy,i ja teraz do tej dzieczyny sie nie chce zblizac bo kto wie czy ona sie od siostry nie zarazila a ja nie bede siebie i malenstwa narazac..

no to faktycznie Kamila uciekaj gdzie pieprz rośnie :szok: ja pare dni temu słyszałam ze kobieta była chora na świnską grype nie było juz dla niej ratunku a na dodatek byłam w ciazy -dziecko urodziłam w cięzkim stanie, a ona zmarła:no:
 
Hej Tunczyki!! Witamy kolejna mamę :-) ja aktualnie jestem w Perth więc całkiem niedaleko Ciebie :) i tylko termin mam troszkę inny bo u mnie już 30 tydzień...
Dziewczyny uważajmy na siebie. Nie mozna popadać w panikę ani paranoje bo to nawet gorsze dla nas niż sama grypa :szok::szok:ale lepiej nie ryzykować i unikać "niebezpiecznych " miejsc i osób...ale spokojnie spokojnie musimy być dobrej myśli i wspierać się. Po to miedzy innymi tutaj jesteśmy,,,prawda??
Świńskiej grypie mówimy stanowcze NIE!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
no ja tez mam nadzieje ze nas wszystkie to ominie i nie bedziemy mialy zadnych problemow...
fajnie ze jestescie bo bedzie sie z kim wymienmiac pogladami na rozne tematy takie jak porod potrzebne rzeczy dla naszych pociech itp:-)
 
witam nową mamusie
Nie należy lekceważyć żadnego przeziębienia w ciąży,tym bardziej teraz w czasie tej świńskiej grypy.Jak któras ma chociaż katar szybko do GP,przezorny zawsze ubezpieczony.
My jedzimey niedługo do PL a wczoraj wyczytałam że Francuzi wyzywali dzieciaki z Anglii,które były tam na wycieczce i szescioro z nich miało świńską grypę,kazali im sie wynosić za kanał i rozsiewać grypę w Anglii.
Więcnie wiem jak to bedzie jak będziemy jechać do PL samochodem,może do nas tez się przyczepia:szok:,ale myslę że będzie ok,nie zepsują mi humoru na wyjazddo kraju nawet jakbym miała ich kraj omijać z daleka:-D
 
Tajchi spokojnie :) :-)
akurat to, że francuzi byli niemili dla dzieci z UK mnie nie zaskoczylo. Oni generalnie nie cierpią angoli a teraz maja dodatkowy pretekst bo właśnie dzisiaj w BBC słuchałam, że w UK jest najwiecej zachorowań w całej europie:szok::szok:
I do tego w przeciągu tygodnia ilość zarażen sie podobno podwoiła...ale tylko zarażeń. Śmiertelność aktualnie wynosi ok 0,09% a normalnej grypy ok 0,4. Więc dmuchajmy na zimne ale nie stresujmy sie bo Kruszynki nam sie nerwowe porodzą ;-);-)
 
reklama
Tajchi! Pamietaj, Polakow nic nie ruszy:pPP A nie wiem czy slyszalyscie, ale rzad UK planowal zamkniecie kilka tygodni temu granic, z powodu swinskiej grypy.
 
Do góry