reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

A tak z innej beczki oto moje skarbki:-)
P240509_15.14[02].jpg

Mela 404.jpg
 
reklama
właśnie skończyłam czytać o moich pięknych wózkach - okazało się, że tylko ładnie wyglądają, a poza tym to jakaś pomyłka, mają bardzo słabe opinie (jeszcze raz daję linki, żeby nie kupować :-) ABC-Design 3Tec - Cognac : mothercare
i
Cosatto Cabi 3 in 1 Stroller and Accessories - Pitch Black : mothercare)

ale najwięcej pozytywnych opinii, i w zasadzie brak wad stwierdzony przez użytkowników ma
3.jpg


SWEETY VECTOR AIR Espiro 3w1+FOTELIK+PLECAK+POMPKA (653045937) - Aukcje internetowe Allegro

tyle, że można go kupić tylko w PL, ale zapłacę każdą kasę za przesyłkę :tak: zwłaszcza, że koszt wózka jest niższy niż 300F :tak: no i śliczny jest :tak:
co myślicie? kto jeszcze szaleje z zakupem wózka? :rofl2:


ps. bernadetka - jakie cudowne słoneczne zdjęcie - jak z filmu, pięknie się prezentujecie :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawaim Was sobotnio u nas pada, buuuu
Paula cudne zdjęcia:)
Bernadetta wspaniałaą masz rodzinkę:)
A ile dochód nie powinien przekroczyć na czteroosobową rodzinkę, tzn. mąż pracuje ja nie no i jest dwoje dzieci, zadom płacimy 400 funtów, bez taxu oczywiście, za sam wynajem, bez innych opłat?
 
Medio zapytaj u siebie w councilu jaki maja prog dochodu na wasza rodzine, bo kazdy council ma inne kryteria, wtedy policz sobie wszystkie dochody lacznie z benefitami i zobaczysz czy masz jakis niedobor kasy. Jak tak to zloz wniosek. A tak a propos gdzie ty tak malo placisz za dom, bo ja za 3 bedroom w 6 strfie londynu place 1150 za sam rent.
Pozdrawiam
 
Ja juz zakończyłam tydzień mojej pracy,powiem szczerze,że najgorsze były pierwsze dwa dni,potem juz było lepiej,mały był bardzo grzeczny dla babci,babcia tez zaczeła mnie troche słuchac i przyznała racje co do niektórych rzeczy;-),jeszcze do 9.07 myslę,że wytrzymam,hihi,potem urlop w polsce no i chyba nie wróce juz do pracy,tylko będe siedzieć z małym,nie chemy babci męczyć za bardzo a poza tym dziadek sam w PL siedzi,nie chce tu przyjechać,bo co chwila musi chodzić do lekarzy i błędne koło sie zamyka.A opiekunce chyba bym sie nie odwazyła zostawić dziecka takiego małego,a poaz tym nie opłacaloby sie pracować,no chyba tylko po to aby 80%pensji oddać opiekunce.

matisek
ja chrzczę małego tutaj w Londynie 5 lipca,nie potrzebowalam ,żadnych zaświadczeń,ale sa parafie i tutaj i w Polsce którę wymagaja potwierdzenia,że chodzi sie do kościoła. Moja koleżanka załatwiła takie zaświadczenie w angielskim kościele nie miała,żadnych problemów w polskim kościele kazali jej chodzic przez 2 miesiące co niedziele do kościoła i ppkazywac sie księdzu.:wściekła/y:
medio z Krzysiem juz wszytstko dobrze????? medio ja za dom płace tyle co ty ale na tydzień!!!!!!!!!!!11
karolinka ja sie nie starałam o becikowe w Polsce ale zamierzam to zrobic w sierpniu bo tutaj mi nie przyznali,chociaz miałam CHTC,tyle,że CHTC przyznali mi po tym jak już wysłalam aplikacje o SSMG,wysłałam odwołanie ale póżniej niz 30dni od momentu otrzymania jej,ale niestety nic do tej pory nie mam i pewnie juz nie będe mieć,i wiem,że jak nie dostałas tutaj to możesz pisac o to w Polsce. 1000zł ulica nie chodzi,co nie??
bernadetka sliczne te dzieciaczki,a Ty to ta laseczka z różowym pasemkiem???
olinda jak tam radzisz sobie ze swoja drużyna piłkarska ;-)????
paula super rodzinka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mieszkam na wsi może dlatego tak niewiele, choć i dla mnie to dużo,a do Londynu to mam z 4 godz. drogi samochodem.
Bernadetta slicznie dziękuję:)

A To jakie Wy macie zarobki w tym Londynie,że Was stać na takie opłaty???
 
Do góry