reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

KAMILALOPEZ Kacperek zawsze zasypia z pieluszka przy buzce,tak jakos sie przyzwyczail:) jeszcze byl przyzwyczajony do smoczka ale jakies 3-4 miesiace temu sam zaczal wyrzucac i juz wcale nie chce smoczka:) tez bym chciala zeby juz robil na nocnik-pojutrze konczy dwa latka ale jak sadzam go na nocnik to placze na kibelek tak samo i nie wiem co robic bo juz jest duzy:-(.....
 
reklama
CZeść dziewczyny

Ale tu jest gwarno:-D:-D:-D
Ja używam pieluszek tetrowych do wycierania buzi Milusi i przytula się do niej jak zasypia. A tak poza tym leżą.....

Co do nauki sikania do nocniczka zrobię tak jak przy Oli czyli Malutka będzie za niedługo siadać i wtedy dla zabawy zacznie siadać na nocniczku i będziemy się bawić. Na początku zaraz po drzemce lub dłuższym spaniu bede dawac ją na nocnik - ja tak robiłam przy Oli i bardzo szybko nauczyła się sikac do nocnika a teraz do ubikacji.
 
Witam poniedzialkowo:-)
Weekend mialam zalatany, w sobote mala imprezka z okazji tej naszej rocznicy. Co prawda polozylam sie spac po polnocy ale reszta gosci siedziala do 5 rano i chcac nie chcac nie spalam prawie cala noc bo ciagle sie ktos krecil.:wściekła/y: Tak wiec pol niedzieli przelecialo na odsypianie, a wieczorkiem wybralismy sie na kolacje swietowac juz tylko we dwoje. I tak weekend zlecial.
Dzis znowu w pracy, dobrze ze praca siedzaca to przynajmniej sie nie mecze.
Dziewczyny jak to bylo z Waszymi brzuszkami? Bo mi narazie sie ciagnie 3 miesiac a ja za bardzo u siebie nie moge dojrzec. Fakt ze mam tez swoja oponke i brzuszek pewnie potem wyjdzie.;-) Ja juz bym chciala cokolwiek widziec. Zaczelam sie mierzyc, zobaczymy ile za tydzien bedzie.:-p
Ok lece popracowac, zajrze potem
 
Witam kobietki!
I ja sie melduje poweekendowo.:-)
Bylo aktywnie i męcząco. ale dzięki temu mamy juz praktycznie wszystko dla naszej Dzidzi.
nawet podjęliśmy decyzje co do wózka co było dla nas najtrudniejsze :) jestesmy z siebie dumni he he:-D:-D:-D
Bajeczka na brzuszek jeszcze troszkę mozesz poczekać :) w sumie każda ciąża jest inna ale nie denerwuj sie jak juz sie zacznie to go nie zatrzymasz:tak::tak:
I jeszcze pod koniec ciąży zamarzysz o tym aby był choc troche mniejszy
Ja zaczełam tak na prawdę zauważać swój brzuszek pod koniec 16 tygodnia...wczesniej tez sie nie mogłam doczekać:tak:
Asinka...pytanie techniczne. Dziecko mozna uczyć siadania na nocniczek zaraz jak tylko zacznie bezpiecznie siadać?? chciałabym swoja niunie jak juz będzie na świecie jak najszybciej oduczać sikania w pieluszki...
Miłego wskoku dla Was w ten kolejny tydzień!!
 
Witam kobietki!
I ja sie melduje poweekendowo.:-)
Bylo aktywnie i męcząco. ale dzięki temu mamy juz praktycznie wszystko dla naszej Dzidzi.
nawet podjęliśmy decyzje co do wózka co było dla nas najtrudniejsze :) jestesmy z siebie dumni he he:-D:-D:-D
decyzja co do wozka? to wklej fotke, albo nazwe bo ja chetnie zobacze.:tak: Moze wczesniej juz pisalas o tym ale nie doszlam jeszcze.;-) Fakt ze ja jeszcze mam troche czasu do wyboru wozka, ale juz powoli moge sobie ogladac. Juz sie nie moge doczekac tych pierwszych zakupow :-D
 
Czesc mamuski, Alex dzieki za nazwe, na pewno sie rozejze, chociaz juz powiedzialam mamie zeby mi przywiozla z Polski jak przyleci, wiec w sumie problem z glowy.:tak:
Bajeczka- to fakt u kazdego w ciazy jest inaczej. Mi brzuch zaczol rosnac na poczatku 6 miesiaca i nie moglam sie doczekac, na moim slubie nie bylo nic widac, a jak kupowalam sukienke kilka dni przed slubem to zadna ekspedientka nie chciala uwierzyc ze w ciazy jestem i ze ze to juz 6 miesiac :-). Ale po slubie jak mi zaczol rosnac to doslownie co dzien budzilam sie z wieksza pileczka. A teraz to marze o dawnej figurze i polozeniu sie na brzuchu:-D. Oj jak chcialabym juz sie rozpakowac i miec lzej:-). Taki klocuszek z tego mojego maluszka.
A wlasnie dziewczyny podajcie mi przepisy jakie znacie na zachecenia maluszka do wyjscia. Bo w tym tyg chce zaczac he he;-) Niestety przytulanki jak narazie nie dzialaja. Ale jeszcze cos wymysle he he. Pozdrowionka
 
reklama
Do góry