reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Dzięki Melka - na pewno to zakupię :tak: Ale z tego co pamiętam - Tobie nic tam strasznego w kroku się nie stało :sorry: Szczęściaro :tak:
Liczę na to, że ze mną nie będzie gorzej niż przy Alicji - miałam około 1.5-cm nacięcie, które goiło się dokładnie 7 dni, a ból łagodziłam Tantum Rosa, którego tutaj niestety nie ma.
Jak widzicie ja dziś cały dzień siedzę na forum i posty nabijam - eh, człowiek czasem z tego wszystkiego fiksuje trochę :rofl2: ...
 
reklama
Hejka Dziewczynki! Od rana mam bolesne skurcze co 10 minut, ale nic poza tym. Dzwoniłam do szpitala - kazali wziąć 2 paracetamole, kąpiel, zjeść lekkie śniadanie :eek: i zadzwonić jak będę miała skurcze raz na 5 minut :baffled: Wzięłam 1 paracetamol i kąpiel, na jedzenie nie mam raczej ochoty :confused2: Myślę, że to już będzie dziś i zamiast się cieszyć - cholernie się boję :baffled: I w tym momencie miałam skurcz, po 5 minutach od ostatniego :szok: Dobra, spadam stąd, odezwę się, jak będę w stanie :eek:
 
hej kobitki...
witam wszystkie mamuski nowe i stare...

u nas leci dzien za dniem... Natasha rosnie i szaleje... coraz czesciej zaczyna sie podnosic do siedzenia a w czwartek bedzie 3 miesiace... trosze za szybka...
w srode ma szczepienie juz sie boje za nia...
W niedziele mamy przyjecie chrzcinowe... przylatuje rodzinka... corcia ma juz sukienusie... jeszcze tylko trzeba przygotowac troszke rzeczy...

Synek rosnie i juz chce do szkoly bo mu sie nudzi juz w domu... i jeszcze taka pogoda raz pada raz cieplo....moj M ciagle w pracy jak zawsze... wiec my samotnie w domku...

Pozdrawiam was kobitki........................................
 
lucina no oby to było już dziś i żebyś się za długo nie męczyła,nie zazdroszczę tych bóli,ale zazdroszczę tego uczucia tuz po porodzie zobaczysz cudna chwila:tak:,nie chcę Cię straszyć ale u mnie to długo trwało od regularnych skurczy,ale u Ciebie pójdzie raz dwa na pewno
paula witamy w końcu się odezwałaś,powodzeniana chrzcinach a dla synusia trzeba cos wymyslić-wiem że to ciężko,jak podrośnie to bedzie chciał cały czas wakacje,a teraz do szkoły mu sie śpieszy,szalone te nasze pociechy:-)
 
LUCIN@ trzymam kciuki kochana zeby to bylo juz:-) jak cos to szybciutko daj nam znac bo wszystkie jestesmy ciekawe;-) buziaki i trzymaj sie kobieto!!!
 
czesc dziewczyny -wczoraj pierwsze ciuszki kupiłam dla malucha co za radocha :rofl2: ale mam do Was prosbe mam kolege co za miesiąc bedzie jachał do Polski i chciałabym zrobic liste mojej mamie co mogłaby mi kupić , mozecie mi wypisac rzeczy których nie dostane tutaj???moze jakies maści ,czopki itp. nie tylko dla maluszka bede bardzo wdzęczna :tak:
 
Witam kobietki poweekendowo p:-):-):-):-) ponadrabiałam czytanie postów i wylapalam kilka ciekawych rzeczy, jak cudnie, że mamy to forum :)
Pewnie w tym tygodniu będę jeszcze miała mało czasu na pisanie ale podpatruję posty jak tylko mam chwilkę. Chociaż tych chwilek niewiele bo mama przylatuje do nas nie codziennie więc mamy spore zaległości w gadaniu :)
Dzisiaj cały dzień spędziłyśmy na świeżym powietrzu i na nogach i właśnie czuję, że moja miednica i kości łonowe odmawiają posłuszeństwa. No ale Mała juz nie jest taka Mała i coraz bardziej konkretnie daje o sobie znać.
Tunczyki, dzieki za namiary tego sklepu Toys R Us w Edim. Właśnie w następny weekend wybieramy się po zakupy dla mnie i maleństwa i tak na prawdę nie miałam alternatywy dla Mothercare. teraz bedę mogła porównać i może w końcu zdecydujemy sie na jakis konkretny wózek :)
Lucina...trzymam kciuki za szczęsliwe i sprawne rozwiazanie :)
I przyjemnego poniedziałkowego wieczoru wam życzę...
 
reklama
Hej Kobitki

Przylaczam sie do watku... Co prawda o ciazy wiem od wczoraj, ale biorac pod uwage jak bardzo i dlugo sie o nia staralismy, od dawna jestem na nia gotowa.

Pozdrawiam Was cieplo
Kasia
 
Do góry