reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

no u nas jest wlasnie sklep Toys R Us i w nim sa dzialy dla niemowlat...sa praktycznie wszystkie rzeczy dla niemowlat wiec az nie chce mi sie wierzyc ze w Glasgow nie ma...moze jeszcze sprawdz u siebie abys nie potzrebnie nie robila kilometrow...adres naszego
Toys R Us 53 Kinnaird Park Newcraighall Road Edinburgh EH15 3RD
 
reklama
No właśnie jest Toys R Us w Glasgow, tylko napisałaś Babys R Us w poprzednim poście i myślałam, że to może jakiś inny sklep :-) No to zobaczymy, może w Glasgow tez jest promocja :tak: Tak czy owak, z promocja czy bez i tak to kupie w końcu :tak: A ten sklep jest bardzo fajny, bo mają najlepsze ceny, zwłaszcza w porównaniu z Mothercare czy Mamas & Papas - te są po prostu jednym wielkim przegięciem :no:
 
lucina toy R us jest zazwyczaj razem,w Londynie jest zazwyczaj osobne wejscie do baby R us to artykuły dla niemowląt wózki, pieluchy wszytsko dla noworodków
aco do ran krocza to będą kazali Ci przemywać czysta wodą nawet bez mydła czy jakichkolwiek środków odkarzających,sama nawet w londynienie widziałam Tantum Rosa
 
Tajchi - właśnie niczego tu nie mogę znaleźć analogicznego do naszych produktów i tak pomyślałam, że pewnie będą kazali spryskiwać wodą, leżeć i wietrzyć :tak: Kurde, a myślałam, że coś będą mieli - inaczej by mi mama przysłała z PL, a teraz już trochę za późno - zgapiłam się trochę :confused2:

Tunczyki - faktycznie w Argosie sprawdziłam i zamówiłam już Tommee Tippee + 3 wkłady razem za 14,98 :szok: Do jutra do wieczora będą dla mnie trzymać :tak:Dzięki! :laugh2:
 
Ja mam pytanie do doswiadczonych mamusiek-do ilu kilogramow najlepiej kupic wozek bo mam jeden na oku ale on wazy okolo 20kg i wydaje mi sie ze to troche za duzo i moze byc nie wygodny i jak to jest z wozkami ktorym kola nie skrecaja??
Wogole to tutaj przegladalam pelno stron na internecie i wszedzie praktycznie wozki sa w beznadziejnych kolorach i przewaza kolor szary i czarny:-(
Jeszcze mam duzo czasu na wozek ale jak nie znajde nic tutaj co mi sie podoba to za miesiac w polsce popatrze i mama mi pozniej kupi i wysle:-)
 
hi my wozek kupilismy wczoraj:-) taki dwuosobowy ale wzdloz bo wszerz byloby mi nie wygodnie pchac. kolorek mam granatowo seledynowy bo w koncu kacperka tez bedziemy nim wozic a smiesznie by wygladal w np.rozowym hehe:tak: ja juz sie martwie tym przedwczesnym bo kacper urodzil sie w 35,wiem ze teraz moze byc nawet po terminie,ale juz zle sie czuje i mam skurcze wiec nie wiem jak to bedzie.... no i z drugiej strony juz bym chciala miec w domku malutka:-) i znow bym byla soba bo moj mezzus ma juz mnie dosc i to pewnie baaardzo czesto
 
Ja mam taki z PL Espiro Vector 4 Air
Nie wiem jak się sprawdzi z dzieckiem w środku, ale wydaje się solidny, stabilny, bardzo łatwo się go prowadzi, skręca (dzięki układowi kół), no i jest bardzo lekki - niespotykana wśród takich wózków zaleta! :tak:

Znalazłam też coś podobnego na ebay http://cgi.ebay.co.uk/3in1-pram-TAKO-pushchairs-JUMPER-car-seat-FREE-P-P_W0QQitemZ150360340814QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item23022cb94e&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1696|293%3A1|294%3A50, wygląda podobnie do mojego :happy:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez jak szukalam wozka to mialam duzy dylemat....Kazdy z tutejszych wozkow mial jakis minus...Poczawszy od kolorow(mnie zawsze marzyl sie jakis taki kolorowy,zywy wozeczek) a tutaj same szare bezowe lub czarne...Sama zastanawialam sie nad opcja sprowadzenia wozka z Polski...Ale po dluzszym zastanowieniu zrezygnowalam,glownym powodem byl strach ze moze sie cos popsuc a wtedy bedzie dopiero problem(bo tu czesci nei dostane,reklamacja tez nie wchodzi w gre...)a z tego co rozmawialam w Polsce to na wozki dosc czesto sa reklamacje,moze nie sa to duze wady ale jednak wystepuja...Dlatego wlasnie zdecydowalam sie na kupno wozka tutaj...w rezultacie mam kolor czarno-srebny ale w sumie mi sie podoba...kilka rozowych dodatkow sie doda i bedzie oki:-) a i cena w sumie bardzo atrakcyjna bo kupilismy teraz na wyprzedazach i ze wszystkimi mozliwymi bajerami jakie byly dostepne(nosidelko,baza pod
fotelik do samochodu,dwie folie przeciwdeszczowe, dwa spiworki) dalismy 300£ w Mothercare...
Jedynym znaczacym minusem dla niektorych osob moze byc ciezar...niestety wazy az 16kg i powiem szczerze ze gdybym mieszkala gdzies w bloku na wyzszym pietrze to bym sie nie zdecydowala...ale mieszkam w domku wiec nie bede go nigdzie dzwigac, no chyba ze chowajac go da bagaznika auta ale z tym saobie dam rade:)
 
reklama
Lucin@ mi polozne kazaly kupic tea tree oil na rany i szybsze gojenie (malutka buteleczka kupilam w mothercare za £3.99), kilka kropelek rozpscic w pol szklanki mleka i do wanny:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry