reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

dziewczyny a powiedzcie gdzie w anglii kupowalyscie kaftaniki i spioszki?? bo ja tu widze tylko body i pajace,a czapeczki maja tylko nakladane-wiazanych tez nie moge znalesc... co za kraj:no:
 
reklama
junia21 ja spioszki, kaftaniki i czapeczki wiazane, a ostatnio nawet rajstopki to kupilam w Polsce. Tu niestety nie moglam nidzie znalezc.Widocznie Angole nie korzystaja z tego typu ciuszkow. A Tobie nic nie pozostalo po starszej dzidzi?
 
Witam przyszle mamy.
tez jestem na etapie zakupow tzw wyprawki dla maluszka.
zaczynam robic liste bo juz sie troche gubie co mam kupic :)
Chetnie wyslucham jakis porad :)

Ja jestem w 27tyg I niemoge sie doczekac jak je zobacze.
Bede rodzila w withington hospital – Archway, I termin mam na 21 Pazdziernik.
Chetnie bym nawiazala znajomosc z mama badz przyszla mama ktora mieszka w okolicy albo bedzie rodzila w tym szpitalu.

Pozdrawiam Was cieplutko I do napisania
 
junia ja też wszytskie te rzeczy kupowałam w PL
myleen,a Ty kiedy masz wakacje???? ja jadę 14.08 -31.08
sylwiab witamy
makta też niedawno byłam taka "podjarana "jakTy:rofl2:
 
Dokładnie Junia...gdzie te śpioszki i kaftaniki??
Zakupy już jako tako ogarnięte, chociaż przyznam, że bardzo łatwo się w tym wszystkim pogubić i zapomnieć :-)takie wszystko jest śliczne, malutkie i już prawie czułam zapach i małe ciałko swojej kruszynki :) Poza tym skąd wiedzieć czy coś jest bardzo lub mało przydatne?? Ech być mamą...
I tylko został nam wybór wózka. Przypuszczałam, ze to będzie trudne ale , że aż tak bardzo?? Mamy kochane...może jakieś cenne wskazówki dla zagubionej debiutantki?? :rofl2:Przecież o ogromie tych wózków można się na prawdę pogubić a sugestie doświadczonych kobietek w takiej sytuacji są na wagę złota :tak::tak::tak:
Poza tym oczywiście po całym dniu czuje się zmęczona jakbym co najmniej od rana pracowała ciężko fizycznie. A przecież to tylko małe spokojne i przyjemne zakupki he he he
 
makta jama quinny buzz,polecam ale jeżeli nie podróżujesz komunikacją miejską,ma szeroki rozstaw kół i nie zawsze się mieścisz tam gdzie byś chciała. Ja ogólnie wszędzie autem jeżdzę im bardzo ten wózek pasuje,mozna teżna początku wpinać fotelik samochodowy w stelaż wóżka,co mi bardzo ułatwiało życie.
Ale pewnie każda znas ma inna opinie decyzja należy do Was
 
ja sie zdecydowalam na Icandy cherry, to jest spacerowka i z gondola wiec idealnie. koszt w JL to ok £650 z fotelikiem do samochodu.
jest bardzo lekki i fajnie sie prowadzi.
teraz mam probel z luzeczkiem, nie wiem jakie i gdzie
Moja znajoma tez polecala Asde na ciuszki dla malucha, podobno dobra jakosc za mala cene
 
Witam,
Tajchi ja do PL zmykam juz w nastepny piatek...nie moge sie doczekac, a co do pracy w szkole to dobrze postapilas:))

SylwiaBI
widze, ze termin przypada Ci dokladnie w moje urodziny:))))
 
reklama
Do góry