reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hej dziewczyny sory ze nie pisze ale Jestem pochlonieta Leosiem.
Szybko mowiac wszystko ok I mlody placze tylko jak ma mokro, gazy I jak jest niespokojny. Mielismy ciezki poczatek problemy z oddychaniem bo nie oddsysaja tu płynów po cesarce z plucek potem infekcja i antybiotyk.... Zoltaczka.... Ale juz dobrze.
Pozdrawiam i całuje Agata będzie dobrze juz bardzo niedługo!
Przedstawiam mojego smoka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aleksiel no to mieliscie ciezki start, ale dobrze ze teraz jest wszystko ok :tak:, buziaki dla was ;-).
Wojniczanka i jak????????? 2 w 1 jeszcze?
 
Wlasnie sie zorientowalam ze nie dodalo sie zdjecie Leosia ostatnim razem
IMAG0698.jpg Leonik wita forumowe ciotki :)
 

Załączniki

  • IMAG0698.jpg
    IMAG0698.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 61
Witajcie....

mamcia10 jeszcze tak, ale pomału sie zbieram.... Jak bede po to sie do was odezwę..... :)

verita skurcze mam juz co 9-10 min..... mój czas sie juz zbliża, ale jeszcze wytrzymuje......

aleksiel gratuluje Leosia.... duży chłopiec z niego..... niech sie chowa zdrowo.....
 
Witajcie....

mamcia10 jeszcze tak, ale pomału sie zbieram.... Jak bede po to sie do was odezwę..... :)

verita skurcze mam juz co 9-10 min..... mój czas sie juz zbliża, ale jeszcze wytrzymuje......

aleksiel gratuluje Leosia.... duży chłopiec z niego..... niech sie chowa zdrowo.....

kochana ty juz rodzisz :tak:
jak chcesz znieczulenie pamietaj ze jak za pozno przyjedziesz to nie beda juz ci dawac bo nie ma sensu, jutro pewnie juz nam sie maluszkiem pochwalisz sily:-)
 
reklama
Do góry