reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia… czy tylko ja coś tu widzę?

Patka33

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Lipiec 2024
Postów
18
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa i jeszcze nie do końca wiem jak to działa, ale postanowiłam zapytać - czy Waszym zdaniem są tu || ?

Okres powinnam dostać ok środy/czwartku, dziś jest sobota, czyli spóźnia się 3 dni, chociaż ostatnio jeśli już to przychodził wcześniej… Dodatkowo właściwie od owulacji kuły mnie jajniki i bolało podbrzusze - coś jak bóle menstruacyjne ale nie do końca. Potem był spokój kilka dni, a teraz znów bóle jak podczas miesiączki, tyle że jej nie ma 🙈 Poza tym kilka dni po owulacji pojawił się biało-kremowy, gęsty śluz którego nie zauważyłam wcześniej. Teraz już śluzu nie ma ale mam prawie ciągle uczucie „mokrosci”… Kolejna sprawa to piersi, od tygodnia mniej więcej pieką mnie sutki, ostatnio doszedł ból i jakby obrzęk całych piersi. Czasem mam tak przed okresem, ale wtedy raczej nie bolą/pieką mnie sutki…
W ciągu dnia nie jestem senna, ale wieczorami chodzę spać jak na mnie bardzo wcześnie - około 21/22, czasem mam mdłości. To chyba tyle z moich objawów, będę wdzięczna jak powiecie mi jak to Waszym zdaniem wygląda:)


IMG_5943.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_5946.jpeg
    IMG_5946.jpeg
    307,7 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry