reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciemno żółty mocz/sluz w ciazy

Bvm

Dołączył(a)
23 Październik 2023
Postów
5
Cześć, może któraś z was też zmagała się z takim problemem:
W zeszłym tygodniu byłam u ginekologa na wizycie, ciąża potwierdzona, 8 tydzień, wszystko w jak najlepszym porządku, od kilku dni natomiast zauważyłam ciemno żółty kolor moczu/wodnistego śluzu który zostaje na papierze przy podcieraniu. Wyniki moczu dobre, wczoraj odebrałam.
Staram się pić dużo, ostatnie kilka dni źle się czułam więc pewnie nie wypijałam tych 2l i piję dużo soku pomarańczowego, nie wiem czy to ma znaczenie.. żadnych innych objawów jak pieczenie, swędzenie nie mam. Gdzieś wyczytałam że jak bez innych objawów to zignorować ale trochę się tym stresuje i pewnie udam się do ginekologa..
 
reklama
Postaraj się więcej pić i próbuj także pić sok z żurawiny 100%

Może po tygodniu powtórz badanie ?
Wiesz co, moim pierwszym objawem było o dziwo zaplenie pecherza (chociaż ja zmagam się z tym od lat wiec mnie to nie zdziwiło)..

Ale po paru dniach wyniki moczu też wyszły mi okej. Myślę, że nie ma co panikować :)

Jak sie nie zmieni za parę dni po prostu zapytaj lekarza
 
U mnie tak jest pod koniec ciąży - odwodnienie. Pij dużo i siusiaj częściej. Oczywiście zbadaj też mocz, ale na potrzebne badania powinien cie pokierować tak prowadzącym
 
Do góry