reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Lipiec 2024
Postów
7
Hej chce się poradzić bo 11 czerwca mialam miesiączkę i trwa 7 dni ,, z partnerem się staraliśmy o dziecko powinnam dostac 10 lipca a jej nadal nie ma.Zrobilam test w tamten poniedziałek była taka blada kreska po dwóch dniach już lepiej widoczna w końcu 11 testow wyszło poztywmych plus dziś jeszcze robiła o dalej to samo .Bete robiłam w tamten czwartek i było 148 z internetu wychodzi zeb3 tydzien ale teraz byłam w poniedziałek ginekologa to nie było widać pęcherzyka tylko powiedział że hormony pracują i że coś bd dziać że gęsto kazał mi przyjść w wtorek następny nie wiem czy teraz ta bete powtórzyć czy co okresu dalej nie ma w jajnikach też nic nie ma .Pytanie w którym mogę być tygodniu i co myśleć
 
reklama
Wiek ciąży oblicza się wg pierwszego dnia ostatniej miesiączki. W internecie jest mnóstwo kalkulatorów tygodni ciąży; wystarczy, że wpiszesz tam wymagane dane i będziesz wiedziała z grubsza, w którym tygodniu jesteś.
U lekarza byłaś bardzo wcześnie, nic dziwnego, że nic jeszcze nie widział. Pozostaje Ci czekać na wizytę. Możesz dla spokoju zbadać betę jeszcze raz a następnie po 48h, aby sprawdzić czy przyrasta prawidłowo.
 
Można oczekiwać, że coś będzie widać, gdy beta wynosi około 1500. I to też nie zawsze się sprawdza - zależy od sprzętu USG, umiejętności lekarza, budowy ciała pacjentki. Zresztą Twój lekarz powiedział, że coś już tam się dzieje, więc teraz naprawdę nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kolejną wizytę i ewentualnie sprawdzić jeszcze przyrosty bety.
 
Można oczekiwać, że coś będzie widać, gdy beta wynosi około 1500. I to też nie zawsze się sprawdza - zależy od sprzętu USG, umiejętności lekarza, budowy ciała pacjentki. Zresztą Twój lekarz powiedział, że coś już tam się dzieje, więc teraz naprawdę nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kolejną wizytę i ewentualnie sprawdzić jeszcze przyrosty bety.
W czwartek albo piątek jadę jeszcze na bete
 
Można oczekiwać, że coś będzie widać, gdy beta wynosi około 1500. I to też nie zawsze się sprawdza - zależy od sprzętu USG, umiejętności lekarza, budowy ciała pacjentki. Zresztą Twój lekarz powiedział, że coś już tam się dzieje, więc teraz naprawdę nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kolejną wizytę i ewentualnie sprawdzić jeszcze przyrosty bety.
Plus bol od wczoraj w podbrzuszu
 
reklama
Okej, w tamtym tygodniu wynik bety potwierdził, że jest ciąża. Jednak żeby sprawdzić, czy z ciążą jest na tym etapie dobrze, trzeba sprawdzić przyrost bety - po 48 lub 72h.
 
Do góry