reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
11
Cześć. Mam pytanie. Jestem w ciąży nie byłam jeszcze u lekarza ale potwierdziły to testy oraz beta i progesteron. Ostatnia miesiączke miałam 12.01 trwałą 7 dni od połowy stycznia zaczęłam suplementowac mace oraz ashwagandhe. Moje cykle są różne 28,27,29,20 czasami się zdarzyły 24 dni nawet.
Stosunek był 29.01 i 01.02 czy w którymś z tych dni mogło dojść do zaplodnienia? Około 30.01 31.01 podejrzewam, ale tylko podejrzewam owulację 🤔 z góry dzięki za odpowiedź
 
reklama
Cześć. Mam pytanie. Jestem w ciąży nie byłam jeszcze u lekarza ale potwierdziły to testy oraz beta i progesteron. Ostatnia miesiączke miałam 12.01 trwałą 7 dni od połowy stycznia zaczęłam suplementowac mace oraz ashwagandhe. Moje cykle są różne 28,27,29,20 czasami się zdarzyły 24 dni nawet.
Stosunek był 29.01 i 01.02 czy w którymś z tych dni mogło dojść do zaplodnienia? Około 30.01 31.01 podejrzewam, ale tylko podejrzewam owulację 🤔 z góry dzięki za odpowiedź
Skoro jesteś w ciąży, to zapewne do zapłodnienia doszło. Czy to serio robi takś różnicę, którego dnia?

PS. Ashwagandha jest niebezpieczna w ciąży.
 
Odstawiłam wszystko. Absolutnie nie tylko jestem ciekawa czy mogłam tak późno mieć owulację ponieważ niby tego nie bałam i czy np maca mogła się przyczynić do jej opóźnienia 🤔
 
Ale to są minimalne różnice. Teraz już się nie dowiesz z którego stosunku jest ciąża. Plemniki mogą przecież przeżyć kilka dni w drogach rodnych.
 
Okej, po prostu nie dowierzam bo partner miał lekkie problemy z nasieniem nawet za parę dni byliśmy umówieni do kliniki a tu taka niespodzianka, a mój kalendarz niby wskazuje na owulację 15 dc a według mnie była nawet około 18-20 dc nie wiem bo się w to nie zagłębiałam bo wiedziałam że nie ma to przecież sensu… 🤦🏼‍♀️ zawiła historia
 
Ja przed pierwszą ciążą owulację miałam 19 dc i u mnie to było normalne. Każdy organizm jest inny, jedna będzie miała 12 czy 15 dc a druga 20 dc
 
reklama
Okej, po prostu nie dowierzam bo partner miał lekkie problemy z nasieniem nawet za parę dni byliśmy umówieni do kliniki a tu taka niespodzianka, a mój kalendarz niby wskazuje na owulację 15 dc a według mnie była nawet około 18-20 dc nie wiem bo się w to nie zagłębiałam bo wiedziałam że nie ma to przecież sensu… 🤦🏼‍♀️ zawiła historia
Kalendarz bez monitotingu czy testów owu to możesz sobie do kosza wsadzić.
 
Do góry