reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
12 Listopad 2021
Postów
6
Witam. Okres miałam 30 września do 4 października od tego czasu nie mam do dzisiaj, plamienie miałam 30 października. Robiłam test ale wyszedł negatywnie. Czy to może być ciąża?
 
reklama
Witam. Okres miałam 30 września do 4 października od tego czasu nie mam do dzisiaj, plamienie miałam 30 października. Robiłam test ale wyszedł negatywnie. Czy to może być ciąża?
Jak test negatywny to nie ciąża. Jak masz wątpliwości zrób betę z krwi. A z brakiem miesiączki idź do ginekologa.
 
Nie zakładaj co kilka dni nowego wątku. Tamto plamienie mogło być zamiast okresu. Kobieta to nie robot, zbadaj sobie hormony.
 
reklama
Do góry