reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
2 Styczeń 2021
Postów
12
Hej 2 tygodnie po planowanym zapłodnieniu zrobiłam 2 testy wyszły pozytywne,kreska druga co prawda była mniej widoczna ale była. Dla pewności dzień przed planowaną miesiączka zrobiłam test i znowu wyszedł pozytywny druga kreska dalej mniej widoczna. Nagle 2 dni po planowanym okresie zauważyłam,że jest krwawienie tak jak zawsze na początku okresu. Zrobiłam dwa testy jeden strumieniowy,który znowu pokazała lekka kreskę już mniej widoczna niż wtedy,drugi natomiast płytkowy który nie wykazał żadnej kreski. O co chodzi? Miał ktoś taką sytuację? To znaczy,że nie byłam w ciąży?
 
reklama
To znaczy ,że albo jestes w ciazy ,i to plamienie bo masz za mało progesteron, i lekarz da duphasron , lub to ciąża biochemiczna i okres sie rozkręci, najlepiej isc na bete i zobaczyć czy rośnie czy spada
 
Dlaczego jak krwawienie ustanie? Idz szybko bo widac ciaza jest i radzę zanim pójdziesz zrobic bete i progesteron do wglądu dla lekarza bo mogą być potrzebne leki.
 
Zastanawia mnie dlaczego na jednym teście pokazała się lekka druga kreska a na drugim jej w ogóle nie było :/ dobrze pójdę na badanie i do lekarza. Dziękuję bardzo za odpowiedź
 
Na to nie zwróciłam uwagi,jestem w szoku ponieważ już się cieszyłam że jestem w ciąży aż dzisiaj nastąpiło to krwawienie i w pośpiechu poszłam po dwa testy jeden płytkowy drugi strumieniowy i nie zwróciłam uwagi na czułość. ;(
 
To że dostałaś krwawienia blisko spodziewanego okresu nie musi oznaczać nic złego. Ja myślałam że dostałam miesiączki jak zwykle ale po 2 dniach się nie rozkręciło, tydzień później zrobiłam test i wyszła wyraźna druga kreska, od razu udałam się do lekarza który stwierdził 5 tydzień. Teraz mam roczną córeczkę :) różnie organizm reaguje więc najlepiej udać się do ginekologa
 
reklama
Wiem,że każdy organizm reaguje inaczej. No nic muszę iść do lekarza,tylko szkoda że jest weekend. Bardzo dziękuję wam za odpowiedzi :*
 
Do góry