reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Marzec 2020
Postów
4
Witam,
W czwartek zrobiłam 2 testy ciążowe wyszły pozytywne, cały tydzień mdliło mnie, było mi niedobrze jak poczułam jakiś mocniejszy zapach, bolą mnie plecy i glowa nie chce mi się jeść, mam wahania nastroju.. Ale dla upewnienia postanowiłam w sobotę wieczorem zrobić jeszcze test i ten niestety wyszedł negatywny., Nie wiem co o tym myśleć, do lekarza jestem umówiona ale to dopiero za tydzień... Proszę o pomoc czy ktoś miał tak jak ja?
 
reklama
Tylko pytanie czy przy tym wirusie teraz zrobią takie badanie
Zrobią, laboratoria działają normalnie. Ja radzę wybrać się do laboratorium prywatnego a nie przyszpitalnego, raczej w późniejszych godzinach jeśli masz taką możliwość albo bardzo wcześnie rano (tuż po otwarciu) tak żeby było mniej ludzi. Badanie to można wykonać nie będąc na czczo, niektóre laboratoria pobierają materiał nawet do 17:00 w przypadku niektórych badań.
 
No to zazdroszczę,bo u mnie wszystkie labo zamknięte i NAWET w szpitalu oznajmili,że na 2 tygodnie labo nieczynne!!
Zaczęłam się awanturować,że jestem w 30 TC i muszę robić morfologię co 2 tygodnie bo dodatkowo choruje na białaczkę i łaskawie moge jutro podejść.
To jest CHORE...
Oczywiście. Dzisiaj sama robiłam dużo badań bo jestem na końcu ciazy
 
Dziewczyny,u mnie WSZYSTKIE laboratoria prywatne pozamykane [emoji34]
Wszystkie!
Zrobią, laboratoria działają normalnie. Ja radzę wybrać się do laboratorium prywatnego a nie przyszpitalnego, raczej w późniejszych godzinach jeśli masz taką możliwość albo bardzo wcześnie rano (tuż po otwarciu) tak żeby było mniej ludzi. Badanie to można wykonać nie będąc na czczo, niektóre laboratoria pobierają materiał nawet do 17:00 w przypadku niektórych badań.
 
reklama
Dziewczyny,u mnie WSZYSTKIE laboratoria prywatne pozamykane [emoji34]
Wszystkie!
Serio?! Jestem w szoku, bo dopiero co rozmawiałam z kilkoma koleżankami i wszystkie normalnie pracują. Ja mieszkam na terenie Śląska. Z resztą to dziwne że zamykają przecież właśnie w czasie epidemii zwiększa się ilość badań
 
reklama
Do góry