reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, test za wcześnie/ kiedy?

reklama
Przykro mi. No ale już wiesz ze testy owulacyjne nie wykrywaja ciąży.
Dlatego z takimi osadami ze to na 99% ciąża lepiej sie powstrzymywać.
Powodzenia w kolejnym cyklu!
Zgadzam się , nie można się sugerować testem ,który ma wykrywać zupełnie coś innego ,a później taka nie miła niespodzianka
 
Hej dziewczyny. Mogę się podpiąć pod tamta i prosić o radę? Otoz tydzień temu w poniedziałek i wtorek testy owulacyjny pokazywaly pozytyw,środa był już negatywn. Dzisiaj zaczął kłuc mnie prawy jajnik,Z ciekawości zrobiłam test owu i od razu wyszła tłusta gruba testowa kreska. Czy któraś tak miała?
 
Hej dziewczyny. Mogę się podpiąć pod tamta i prosić o radę? Otoz tydzień temu w poniedziałek i wtorek testy owulacyjny pokazywaly pozytyw,środa był już negatywn. Dzisiaj zaczął kłuc mnie prawy jajnik,Z ciekawości zrobiłam test owu i od razu wyszła tłusta gruba testowa kreska. Czy któraś tak miała?
Powiem Ci ze te testy to szlak trafił u mnie jak wcześniej w temacie różnie wychodziły, myśle ze najlepiej iść do lekarza i on wtedy powie co i jak :)
 
Tylko te mocne kłucie w tym prawym jajniku, nie daje mi spokoju.
Po ostatnim cyklu nie jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat bo również bardzo kuły mnie jajniki nie do wytrzymania testy wychodziły pozytywnie nawet przed @ i nic się nie udało wiec myśle ze badania i wizyta u lekarza będzie najlepszym wyjściem i tak jak dziewczyny pisały mniej nastawiania się ze od razu się uda „czysta głowa” dużo daje i nie wymyślanie objawów :)
 
reklama
Po ostatnim cyklu nie jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat bo również bardzo kuły mnie jajniki nie do wytrzymania testy wychodziły pozytywnie nawet przed @ i nic się nie udało wiec myśle ze badania i wizyta u lekarza będzie najlepszym wyjściem i tak jak dziewczyny pisały mniej nastawiania się ze od razu się uda „czysta głowa” dużo daje i nie wymyślanie objawów :)
Po ostatnim cyklu nie jestem w stanie nic powiedzieć na ten temat bo również bardzo kuły mnie jajniki nie do wytrzymania testy wychodziły pozytywnie nawet przed @ i nic się nie udało wiec myśle ze badania i wizyta u lekarza będzie najlepszym wyjściem i tak jak dziewczyny pisały mniej nastawiania się ze od razu się uda „czysta głowa” dużo daje i nie wymyślanie objawów :)
Ja nie mogę powiedzieć że się nastawiam, tylko juz jedno dzieciątko mam i to dzięki testom owulacyjnym. A teraz tak mnie kłuje że aż ciężko się chodzi.
 
Do góry