reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaża przy leczeniu hormonalnym?

Dołączył(a)
26 Styczeń 2019
Postów
1
Cześć dziewczyny!

Jestem nowa na Waszym forum a szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania...
Aktualnie CHYBA na pewno jestem w ciąży, piszę chyba ponieważ od września boryka się z zanikiem miesiączki i z tego powodu brałam leki...

Od jakiegoś dobrego tygodnia, może troszkę dłużej zaczęły męczyć mnie nudności . Nie ważne co zjadłam i czy zjadłam było mi nie dobrze ze szok. Nawet przestałam jeść, apetyt całkowicie mi gdzieś uciekł. Doszły zawroty głowy i ciągle zmęczenie.
Zaczelam myśleć czy to może ciąża... Trochę bałam się robić testy, ale siostra mnie zmusiła i tak oto wetorek na wieczór zrobiłam test z Clear Blue - wynik pokazał się praktycznie od razu! Od razu wyświetli się wielki, tłusty ➕ potwierdzający moje przypuszczenia.
Ale żeby mieć pewność, w środę rano zrobiłam drugi test. Również wyszedł pozytywny.
I teraz mam zagwozdke... Jestem właśnie na etapie zmiany pracy! A tu ciąża.
Nie mogę iść do gina (mieszkam w niemczech, tu wszystko jest zkomputeryzowane i zaraz w mojej ubezpieczalni będą mieć info o ciąży, a dla nowego pracodawcy nie chce mówić nic. Tak wiem jest to mega podłe ale muszę zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę...)

Teraz głowie się który tydzień może to być? Od 5do 10grudnia byłam w szpitalu i nie byłam wtedy w ciąży na 100%. Czy nudności i wymioty nie są za wcześnie? Od którego tyg u Was się pojawiły?
Z moich wyliczeń jeśli mogę to tak napisać, wychodzi ze będzie to 5-6tydzien.

Ah dodam jest to moja 2ciaza, dlatego też z lekarzem nie mam się co spieszyć, mój gin przyjmuje od 10tyg dopiero.

Jak tu teraz obliczyc przypuszczał termin i wiek ciazy jeśli miesiączki nie było od kilku Mc?

Jesli któraś z Was będzie w stanie mi jakoś doradzić odpowiedzieć na pytania to dziękuję z góry! ❤️

Pozdrawiam
 
reklama
W takim przypadku tylko usg wykonane do 12-13 tygodnia jest w stanie ustalic tydz ciazy i termin porodu. Sama teraz jestem w ciazy ktorej wiek jest ustalony wedlug tylko usg bo mialam nieregularne miesiaczki a ostatni cykl to juz wogole bylo wariactwo i wychodziloby z niego ze ciaza jest mlodsza o trzy tygodnie. Mdlosci mialam od samego poczatku od 4-5 tyg wedlug usg.
 
Do góry