reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, progesteron, kiedy pierwsza wizyta?

Crazylalafresh

Moderator
Dołączył(a)
16 Sierpień 2020
Postów
333
Miasto
Wrocław
Hej. W czwartek w dniu spodziewanej miesiączki cień cienia i zrobiłam betę która wyniosła 28,17, by zobaczyć czy dobrze przyrasta powtórzyłam dzisiaj bete 65,18 więc jest dobrze. A progesteron 18,9 zrobiony dzisiaj, mimo widełek chce poznać wasze zdanie czy progesteron nie jest za niski. To moja pierwsza ciąża o którą się staraliśmy ponad 2,5 roku dlatego się bardzo przejmuje. A drugie pytanie to czy jak pójdę na wizytę pierwszą 28.04(nie mogę się doczekać 🥰) to czy coś zobaczę i jak tak to co i czy usłyszę serduszko itp. Proszę o odpowiedzi, chce dużo wiedzieć a zielona jestem w temacie a wam bardziej ufam niż całemu internetowi gdzie co strona to co innego pisze. Z góry wam bardzo dziękuję 😘😘
 
reklama
reklama
Do góry