reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

klaczku bardzo mocno przytulam,tak mi przykro sama teraz rycze strasznie trzymalam za ciebie i ziabke kciuki:-:)-(dobrze wybralas nie ma co ryzykowac tym bardziej ze juz mialas krwotok. Swiatelko dla ziabki
[*]
[*].

wszystko do dupy...........:-(nie tak mialo byc.....
 
reklama
Tu nie ma madrych slow... wiem jedno.. jestem jak trawa na wietrze - kiedy drzewa wala sie z trzaskiem, ja sie przygunam, ale kiedy wiatr ustaje, znow wznosze sie do slonca... mamy Karola... nie wiem czy znow bedziemy probowac... czas mija, ja coraz starsza jestem... nic teraz nie wiem, poza tym ze moje dziecko odeszlo i ze mimo to swiat trwa, zycie idzie dalej, a Karol jak co dzien chce zebym go nakarmila, przewinela i bawila sie z nim. Dzieki Bogu za niego bo inaczej zakopalabym sie w bolu - on i nie pozwala.
 
agnieszkaala w 38tc i 2,5kg???? o kurcze...nio to chociaz mnie pocieszylas:tak: kochana co do pytan na temat ciazy to wiesz nikt nie ma złotej kuli,nie wie co cie spotkało wiec bedzie pytac...to boli,ale musisz zacisnac zeby i dac ludziom odpowiedz zeby juz wiecej nie pytali i juz...z dnia na dzien bedzie lepiej.nasza corcia tez bedzie miala na imie Ala:tak: Alicja.izw tez sie tak bawiłam jak ty.słynne zabawy kuchenne z błotkiem w tle:-) a co do wagi to pewnie masz racje,bo tak jak opisywałam sytuacje tej kobitki po cesarce tu u nas...miala miec chlopca 3.800,a wyszedl 4.500 i dobrze,ze miala ciecie,bo nie wiadomo czy dałaby rade....u nas ja jestem drobna i mam 163cm wzrostu,moj maz tez szczuplaczek i 170cm takze nie jestesmy wielkoludy.enya nio mnie mała sie pcha na szyjke,bo czuje ja coraz czesciej. z racji tego,ze jestem szczuplutka odczuwam to ze zdwojona siła...mam nadzieje,ze bedzie chciala sobie jesio posiedziec w brzuszku i,ze wyjdzie co najmniej na 2 tyg przed terminem.oby.co do panikowania to z tym troche ciezko,ale sama wiesz jak jest.anilek aulin jest na recepte.angel to zaczynasz nowy cykl...:happy2: nowy cykl,nowa szansa:-).kłaczku nie bede nic pisac...sama wiesz co chciala bym tu napisac,ale po co...jestem z toba myslami,dusza...wiem tylko tyle,ze nie dała bym rady zyc w takim kraju jesli pragneła bym bardzo dziecka...trzymajcie sie kochani...* dla waszego skarba....
 
Kłaczku bardzo mi przykro:( Wiem co teraz czujesz dlatego to tak bardzo boli. Przytulam Cie mocno!!!!! A dla Aniołka zapalam
[*]

Karola ładne imie wybraliście dla córeczki;) Mnie właśnie czeka przeprawa w pon z instruktorem jazdy, w przychodni itp. Już się boje. Jeszcze nie dojrzałam, żeby mówić ludziom o swoim bólu. Dobrze, ze niewiele osób wiedziało o ciąży. W następnej postanowiłam, że niepowiem do skończenia 12 tc,przede wszystkim córce. Do tej pory nie umiem jej powiedzieć, że nie będzie miała rodzeństwa. może jak zaczną się pytania to wtedy. Narazie myśli sprawiają ból,a co dopiero mówienie o tym. Najgorsi sa teściowie, uważają, że nic się nie stało. Nikt nie wspomina o ciąży,poronieniu. Teściowa tylko raz zapytała po zabiegu czy boli mnie brzuch i tyle.

Gosiulek skąd dokłądnie jesteś? Może gdzieś niedaleko siebie mieszkamy.
 
reklama
Do góry