reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bobofrutek gratuluję! 2 krechy jak byk :-D To czekamy jutro na betkę! :-) Tylko pamiętaj, że najważniejsze w pierwszej betce jest to, że jest jakikolwiek wynik :tak: Ja w ciąży z Darią miałam pierwszą betę 25 :sorry:

Co żelaza - steki, steki i jeszcze raz steki. Październikówki 2010 miały po nich super wyniki. Wątróbka tak, ale jeszcze nie teraz, bo ma dużo witaminy A, która nie jest wskazana w początkowej ciąży. Witamina C o której pisała Lili - tak, ale nie w cytrusach, jeśli bierze się progesteron. Dopiero w 3ciąży dowiedziałam się w szpitalu, że wit. C przeszkadza w wchłanianiu progesteronu z luteiny i duphastonu:confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
daaa a myslisz ze moze to byc jeszcze pozostalosc po aniolku? chyba nie mozliwe zeby przez tyle czasu beta sie trzymala? nie chce sie cieszyc za wczesnie zebym znow nie plakala, wiec cierpliwie czekam na jutro rano testuje i lece na betke.
 
Przepraszam, że pytam, ale nie jestem tu na bieżąco (tylko podczytuję od czasu do czasu). Jak dawno poroniłaś i w którym tyg?
 
zabieg mialam 6 grudnia ( 13 tydz) ale dzidzius umarl w 9 tyg i przez ten czas ja nic nie wiedzialam i chodzialm z martwa ciaza dopiero 5 grudnia zaczelam plamic i pojechalam do szpitala i tam sie dowiedzialam ze dzidzia nie zyje. wydaje mi sie ze mialam owu bo mialam mokro i wtedy mialam przytulanka to bylo w swieta.
 
bobofrutek kreska jest blada,ale jest:tak: co do uczucia jak na@ to ja tez tak mialam i wczoraj nawet mialam takie uczucie i troche sie zmartwilam,ale przeczytałam gdzies,ze napiecie na@ jest bardzo zblizone do napiecia ciazowego...co do utzrymywania sie bety po zabiegu to nie wiem wiec sie nie wypowiadam...a ja juz mam jazdy hehehe w głwie kreci mi sie na maksa i juz mnie mdli...kurcze taj chodzi za mna zupa slediowa,ze pokroic bym sie za nia dała...
 
bobofrutek, też myślę, ze ciąża, bo jak kiedyś pisała mi lekarze mówili, ze po poronieniu potem jest najpłodniejszy okres dla kobiety i bardzo szybko można zajść w ciążę :)
Czekamy na wyniki betki. Test tez sobie zrób jutro z rana.
Myślę, ze będą wyraźniejsze 2 kreski :)
 
Bobofrutku - ja też widzę drugą krechę i to wyraźną , więc myślę ,że po cichu można Ci pogratulować:tak:
teraz trzymamy kciuki za betkę&&&&&&&
Daaa- witaj tutaj:-)
ja dziś na obiadek zrobiłam kociołek boloński M już się zajadał ,a ja jakoś apetytu nie mam dzisiaj.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
Dziekuje dziewczyny :-)
Mam juz nowy test i jutro z rana go zrobie. Krzyz dalej boli i cyce kluja mam nadzieje ze to dobry znak :-)
malami co u Ciebie? @ przyszla?
 
reklama
Do góry