reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ojej Bella witaj cała i zdrowa.Nie chcę nawet mysleć co by było....Zastanawiałąm się dlaczego Cię nie ma...Straszne.Ja też nie wiedziałabym co robić.Kurcze musze zapytać swojego męża.
Ciesze się że jesteś.:-)

Zosia jest z października,tak? którego?

As to sobie pospałaś ale grunt że maluch zadowolony:-)
 
reklama
przypominam w piatek beta 426,4... a beta z wczoraj 4155 czy to dobrze? któraś z dziewczyn mi wyliczyła że powinno być ok. 1800... a tu tyle? jestem zaskoczona... dobrze czy zle?

as.. ja też mam jutro zajęcia... od 8 do 18:30.... a uczelnie mam 80km od domu:p i co ja mam począć??
mało tego same ćwiczenia mam - obecność obowiązkowa!!
 
Ostatnia edycja:
Ilonko a może bliźniaki? Nie znam się na becie.Wiem że jak jest wyższa to mogą być bliźnięta.

"Powinna sie podwajac co 48h , (a nawet w przedziale 1200-6000 moze sie podwajac co 72h)
Wiec w 33dc-okolo 800, 35 -ok 1600, 37-3200, 39-6400 -wiec twoja beta rosnie ksiazkowo
smile.gif

Od oklo 1500 na usg widac pecherzyk zarodkowy. tydzien pozniej zazwyczaj na dobym sprzecie serduszko. "

Coś takiego znalazłam...moze dasz radę porównać.

Ilonko policzyłam w/g tego i wydaje mi się że też jest książkowo.
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane...milam krótko przerwę...Przeczytałam co u was sie działo tak w wielkim skrócie, jak są nowe mamusie a nie doczytałam to witam i zapalam
[*].
wzruszyłam sie podczas czytania o rączkach na szybce....Boże nawet nie mogę sobię wyobrazić co to za ogromny BÓL :-(
z tego wszystkiego nawet nie wiem która z was to pisała, przepraszam. Ale to przez to wszystko co się wydarzyło w srodę mi i Zosi....
Po poludniu jak wrciłamz pracy, wsadzłam gołabki do piekarnika. Nagle jakieś spięcie było po piekarnik zgasł, zaczęło cos syczec. A my same w domu :-(
Do mojego sie dodzwonić nie mogłam, po chwili pokaząl sie dym, dalej syczało, no i wkocu ogień. Zosi abidulak płakała, ja prawie z nia, zaczelam to gasic, zadz po tescia i po straż pożarna- oczywiscie w tej panice zapomnilam nr ale sobie przypomnialam.
W koncu do mojego sie dodzwonilam i kazlam mu szybklo do domu przyjechać.
Pełno dymu, ogień buchał. :szok: Jak juz strąz przyjechała to wzielam zosie i wyszlysmy na dwór zeby tego dymunie wdychała.
No i kuchenke trzeba kupic nowa ta spalona, choc nowa bo 2 lata temu kupiona, zreszta wszystko nowiutkie bo 2 lata temu sie wprowadzilismyi kupilsmy nowe !!!!!!
część mebli do wymiany, blat spalony...w ciagu 7 dni ma byc ktos z ubezpieczenia nie mamy nic ruszac, przez 2 noce spalismy u tescia bo w domu smród spalenizny. EHHHHHHHH
Strażak powiedila ze to i tak dobrze sie skonczylo bo mogłam z Zosia po oopdaleniu piekarnika wystrzelic w kosmos... a mój nie miał by do czego i kogo wracać :-:)-(
boże....tak się bałam i ciagle mam przed oczyma przerażona minę zosiulki....
Nie zazdroszczę przeżyć.Dobrze,że tak się skończyło.:tak::tak:

Ojej Bella witaj cała i zdrowa.Nie chcę nawet mysleć co by było....Zastanawiałąm się dlaczego Cię nie ma...Straszne.Ja też nie wiedziałabym co robić.Kurcze musze zapytać swojego męża.
Ciesze się że jesteś.:-)

Zosia jest z października,tak? którego?

As to sobie pospałaś ale grunt że maluch zadowolony:-)
Oj tak on bardzo zadowolony.


przypominam w piatek beta 426,4... a beta z wczoraj 4155 czy to dobrze? któraś z dziewczyn mi wyliczyła że powinno być ok. 1800... a tu tyle? jestem zaskoczona... dobrze czy zle?
Kochana to super.
Betę liczysz w przybliżeniu co 2 dni 66% i powyżej.
Ja miałam w od czwartku do soboty prawie 100% i lekarz powiedział,że jest świetnie i tak ma być.:tak::-):-)
U Ciebie też wychodzi na wyższych wartościach
i jest piękna !!!
Moim zdaniem powinno być dobrze !!!:tak::tak::tak:
 
Ilona, tak Cie nastresowali ciaza pozamaciczna, a tu chyba wyglada, ze wszystko okej :-)
Magic - jak to mowi moja doktor w szpitalu :-) trzymamy z Pszczolka kciuki za dalszy rowoj

moja Pszczola dalej meczy mamusie mdlosciammi, ale ma na to pozwolenie ;-)

As, Ty masz labradora, prawda? Mojej kolezanki sunia, ma 9 tygodni, drapie sie strasznie. Odrobaczona, zaszczepiona, odpchlona. Moja siostra studiowala weterynarie no i podejzewa, ze ma alergie na 90%. Kolezanka dostala karme u weta i od kiedy zmienila, psina zaczela sie drapac.
Podejzewasz cos jeszcze? No i malych psow nie powinno sie kapac, prawda?
 
reklama
Kasiuleczka, gratulacje! Super wiesci.
Ania, przeciez sama wiesz, ze to nie jest jak z kluczykiem w stacyjce czy automatem do lodow - to nie odpala na zyczenie. Sprobuj wrzucic na luz - calkiem sie nie da, ale troche chociaz - i probujcie jak najspokojniej. Nie poddawaj sie, to nie jest bez sensu.
OMG... Bella, a prad wylaczyc w mieszkaniu? Bezpiecznik odpiac, odciac zasilanie, to by sie moze nie rozpalilo na dobre. Bo rozumiem ze kuchenka elektryczna? W sumie dobrze ze wyszlas z dzieckiem z domu, tez metoda - grunt to wlasne bezpieczenstwo. Meble sie "odrobi", zdrowia nie.
 
Do góry