reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

jakby to powiedzieć - jak byliśmy w rajchu miałam straszne zawirowania żoładkowe , jelitowe , normalnie wieczorem to było słychać jak moje jelita gadają ze sobą :-Dbyć moze to woda albo coś mi nie pasowało , no i od paru dni jest ten ból ..

jak nie przejdzie to we wtorek do lekarza chyba by pasowało nie?;-)
Mamusia mi przywaliła i powiedziała że jak nie boli to nie nerki:-):-D
 
reklama
ja to już nie wiem.... ta moja pipa to chyba zwariowała:(

cieszyłam się, że mój okres trwał 5 dni i się skończył... ale minął dopiero tydzień, a ja plamię... chyba znów się zacznie.... znów okres??
tzn. że teraz na bank będę mieć 2 łyżeczkowanie:(
 
kłaczku ale u mnie ewidentnie cos jest nie tak....
przecież wiesz, że po porodzie 2 miesiące leciało ze mnie jak..........
zahamowała krwawienie luteina.... a potem dostałam okres... 5 dni i się skończył... tydzień po i znów plamię.... no halo... zwariowało...............a ja już hormonów nie wezmę.... lekarze podejrzewają cholestazę wewnątrzwątrobową.... mam plamy po każdym jedzeniu, drapę się... po wszystkim boli cały brzuch... chudnę...... w poniedz odbieram wyniki krwi... a 24 mam usg jamy brzusznej całej.... więc leki nie wchodzą w grę....
 
O, kurde... No to ze mialas basen na okraglo to pamietam. Z ta watroba to faktycznie kanal, jesli jest problem to hormony odpadaja. Coz... Moge tylko potrzymac kciuki. Bylo by juz dosc "atrakcji".
 
Ilona ja miałam podobnie tylko po zabiegu nie dostałam @ dostałam ją miesiąc po i trwała tak ok 6 dni i przez kilka dni było dobrze a później znowu powróciło takie brudzenie i też trwało kilka dni.

dziewczyny jest już oczekiwana @ ale jeszcze sie nie wyregulowała po zabiegu, myślałam ze już 2 @ będzie normalna a wcale taka nie jest. zawsze pierwszy dzien był ciężki a teraz go prawie nie odczułam.
Dobranoc wszystkim
 
Kasiaa, moze sie w ogole cos pozmieniac w cyklu. Pamietam ze po porodach mi sie mieszalo - cykle sie wydluzaly lub skracaly o dzien-dwa, @@ z 7 dni schodzily na 5 i odwrotnie, bywaly slabsze lub intensywniejsze... Przed bliznietami mialam 5 dni podzielone na 2x2 z dniem przerwy posrodku, po blizniakach 6-7 zaczynajace sie silnie, konczace 2 dniami plamienia. Po ostatnim poronieniu 5-6 dni z 1 dniem paprania na koniec. Tyle ze dlugosc cyklu juz zostala. To sie zmienia tez z wiekiem... I wcale nie chodzi mi tu o emerytalny.;-)
 
dziewczyny dzisiaj rano poszlam siku pocieram sie i patrze a tam sluz brazowy zawolalam M i mame i oni powiedzieli ze to pewnie nic takiego takie brudzenie bo nic mnie nie boli a to krew nie jest. boje sie jak cholera.!! rano sie troche zabawialismy ale nie wkładał mi palca ani nic takiego <głupio mi troche o tym pisac> a tutaj takie cos jak potem poszlam siku. stracham sie troche.
 
reklama
Do góry